Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.933
Zadnja sprememba: najobj 31.07.2017 12:38
[peterfrankl]
Oprosti, če sem te z izrazom 'šaljivec' užalil ali podcenjeval, tega nisem hotel, res sem mislil, da se śališ.
Verjetno bi res bilo zanimivo izvedeti, koliko delodajalcev na obvestilih res zapiše skupni strošek. Po mojih izkušnjah malo, tvoje so drugačne, ok. Ali ima ta številka smisel, ali je smiselno, da je sploh zapisana na obvestilih, o tem lahko razpravljamo, seveda. Ni pa na mestu očitek, da ne pišemo o tem, koliko nas država stane in koliko so delodajalci dolžni za prispevke. To kolegice in kolegi redno počno, res je, da se sam te teme - koliko ao delodajalci dolžni - dotaknem tu pa tam, a Finance so tega 'polne'.
Še en pozdrav,
Peter
... čuj, Pero ... evo, najprej se ti opravičujem, ker te - če boš toti post prebral - motim na zasluženem dopustu, v zvezi z mojim postom renametu tukaj zgoraj, pa me zanima, v čem je finta oziroma kaj ima delodajalec od tega, da ne bi hotel - če nujno vsega niti ne plača - svojemu delavcu vsaj na papirju prikazat, koliko ga naša požrešna država olupi, da ima delavec delo in da dobi svojo neto plačo ...

P.S.: malo preveč si padel pod vpliv Simone, Petre in kaj je še vaših redno zaposlenih novinarjev brez bruta in visokim netom na plačilni listi, ki tukaj na Financah vsaki dan trobijo, da je treba pol Slovenije prodat, pol pa ukinit, ker se bodo potem ljudje lažje sami šolali, se sami zdravili, si sami čuvali varnost in premoženje, se sami reševali in gasili požare in kaj je še tega, kar požrešna država dela za svoje državljane ... aja, moja plačilna lista je kompletna, čeprav bi nekatere cifre lahko bile tudi malo boljše ...