Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[vrac]
> [Inside]
> Ne gre skupaj logistični center in električne polnilnice po državi. Enako kot v športu teramo vse žive panoge s tem da padamo na vseh. Spet Avstrija se lahko odloči kar je za njo pomembno mi pa ne zmoremo dovolj mase, ki bi znala ustaviti bedarije katere so za celoto pogubne, vlečejo pa denar v privat žepe.

Khm, kar se športa tiče pa nimaš prav. Mi smo v športau, seveda primerljalno na število prebivalcev, uspešnejši od Nemcev. Sistem, ki ti je všeč, smo v športu furali v socializmu, pa ni bil ravno uspšen. Ne moremo predpisati, kateri šport bo država podpirala. Ebostavno to ne fukcionira. Kitajci pravijo naj cveti tisoč cvetov. In naš šport kljub težavam cveti.
Pri nas se nekako ve katero mesto tradicionalno obvlada nek ekipni sport. Posamezniki so druga kategorija. Sponzorji vecji so stalno isti, poleg tega zakon ne dovoljuje privatnikom vstop v klube, da bi postali lastniki. Mi se sedaj gremo nek socializem kjer je mladim omogoceno da se ukvarjajo z vsem zivim vrhunske ravni pa je vedno manj. Deloma gre to tudi na racun Evrope, ki ne zna urediti zadeve ampak dopusca da gredo cene vsepovsod ekstremno navzgor kar seveda mi ne moremo slediti.