Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-5355 sporočil: 3.129
Če boš še enkrat prebral, kar si napisal in to tudi razumel, boš spoznal, da nisi vrač marveč bedak.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2664646

Strani: 1

anon-182066 sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: anon-182066 22.07.2017 00:44
[XRESP]
Če boš še enkrat prebral, kar si napisal in to tudi razumel, boš spoznal, da nisi vrač marveč bedak.
In kaj ti ne paše, da si me tako lepo opedelil za bedaka?

Zapisal sem tole;:
Je Vili Kovačič zelo brihten. Glavno oviro za uspeh njegovega referenduma bi prelisičil kar z datumom referenduma na dan predsedniški volitev, ko kvorum ne bi bil več problem. Na ta datum bi uspel v Sloveniji prav vsak referendum. Seveda pa referendum ne bo dosegel kvoruma ob spremenjenem datumu nikoli.
Če nisi ravno funkcionalno nepismen, si verjetno razumel, kaj sem zapisal. Ker sem se kar močno poglobil v ta famozni projekt 2. tira in ker dobro poznam kaj Kovačič z referendumom hoče, tej njegovi pobudi pač nasprotujem. Cenim njegovo gorečnost, vendar oprosti, njegovi argumenti so zanič. In če je za tebe nekdo, ki misli drugače kot ti bedak, je to tvoj, ne moj pronlem. To da zahtevaš referendum na dan predsedniških volitev, ko je jasno, da 40% udeležbe na noben drug datum ne moreš doseči je pač za mene pobalinska poteua. Zato sem tudi zapisal to kar sem.

Strani: 1