Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180464 sporočil: 4.080
Zadnja sprememba: anon-180464 15.07.2017 20:42
Mikonos ni referenca, saj je: 1. znan kot otok gejev in 2. vedno bil precej dražji od vsega ostalega.
Na njem sem bil le 2x priložnostno, od tega 1x z jadrnico (nisem prespal v njihovih nastanitvah ampak na jadrnici).

Do zdaj sem obredel približno 100 grških otokov. Marsikaj od omenjenega ne drži. Marsikje sem bil v prvi vrsti do morja po ceni, ki sem jo navedel. Marsikje se najde tudi povsem dovolj naravne sence.

Se pa to najde, če greš v lastni režiji, pogledaš stanje od blizu in tam povprašaš. Letos sem bil agencijsko in sem pač imel do plaže 500m.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2663853

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[kekez]
Letos sem bil agencijsko in sem pač imel do plaže 500m.
Bogvasnimarad, a je tezko pogledati lokacijo hotela v Google Maps, Google Earth, ali pa celo v Wikimapii?

Mislim, tole ko slovenci nergajo o "agencijskih pocitnicah" je pa res preseglo vse meje. Pa kaj, ste otroci v plenicah?

Jaz si izberem hotel, plazo, izvajalca aranzmaja, ce je mozno se letalsko druzbo (ce obstaja izbira v paketnih pocitnicah), potem pa grem na agencijo samo placat. V zadnjih 6 letih so bile moje najdene cene vse nizje od najcenejse cene, ki mi jo je za aranzma nasla agencija.

Jaz pogledam vse od tega, kje je hotel, koliko je od letalisca, kaksne ocene ima na tripadvisorju in HolidayChecku, pogledam slike plaze, sob, bazena.

Vecina slovencev pa hajd v agencijo in tam zabijajo cas agenta (in mene ko cakam s sprintanim listom "tole hocem") in se odlocajo ali bi sli v hotel "Royal Azure 3*" ali "Dolphin resort 4*" zvezdice in agenta sprasujejo kaj je bolje. Nekateri celo pricakujejo da je v hotelu bil osebno in so ful preseneceni da ima agencija v ponudbi hotele, kjer agenti se niso bili na dopustu....

Res smo narod funkcionalne nepismenosti, no!
FIN-379669 sporočil: 7.967
Zdravo.

V bistvu tvoj odgovor 90% potrjuje mojo primerjavo Grčija - Hrvaška, ki sem jo opisal. Samo prebrati moraš še enkrat in dobro, kar sem napisal, in upoštevaš že uvodno misel, da so vsakršne primerjave nehvaležne, ker je o okusih težko razpravljati.

Nekoliko kontradiktoren pa je tvoj zapis: "Se pa to najde, če greš v lastni režiji, pogledaš stanje od blizu in tam povprašaš. Letos sem bil agencijsko in sem pač imel do plaže 500m." (No, severni, egejski otoki so res bolj zeleni od južnih, verjetno si imel to v mislih.)

(Kajulci pa itak, žal spet, ni dojela mojega zapisa. Kot da ima stalno nekaj zanjo motečega v sebi in vedno nekaj nerga. Težka baba, bi skoraj rekel... če bo to spet prav razumela, ker če je človek nergaško naravnan in se mu en kot jaz "zameri" prvič, je vedno nastrojen negativno do človeka, ne glede na to, kaj napiše. Ravnotežje, ravnotežje...)

Strani: 1