Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Maremarem sporočil: 1
čas vnosa: 08.07.17 15:24
Savudrijske vale tam kjer je Piranski zaliv, nikoli ni bilo niti na "vasih" zemljevudih in se zato s tem nivodobnim nazuvom samo vztrajno smesire, kakor tudi z dejstvom, da papagajanje o neveljavnosti arbitraze lahko givorite le se sami sebi. In to vas jezi v dno duse. Le se sami sebe lahko glupirate. Problem je resen!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2662741

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.361
To je res.

Tudi HHI na svojih navticnih kartah Jadrana to poimenuje Piranski Zaljev.

Zanimivo pa je da ko se oddaljis od istre, ti nekje v pripizdini na Hvaru gospa hvaranka v Zavali v povsem lepi slovenscini razlozi zakaj bi ze kupil pri njej to ali ono tinkturo in oljcek. Pa je hvaranka iz mesteca Pitve.

Strosil sem skor stotaka za olje p prosek pa sentjanzevo olje pa ka te jaz vem kaj.za bonus smo dobli se solidno kolicino plave ribe ki jih je oni dan nalovil pater familias. Vukojebina.. pa se da. Pa radi nas imajo. Ne sam zarad evrov ki jih tam puscamo. Enostavno moze covik iz Juge a ne ide juga iz covika.

Zdaj ti si lah klen slovenc pa si bos raj lukne v koleno zvrtal ko pa na hrvask na morje sel. Ampak enako lhko reces za Grcijo (zakaj bi nosil denar lenim pickam grskim) al pa spanijo al portugalsko al italijo al pa jebeno irsko... Lah se zakopljes v svoj mali svet svojega vrta slovenskega...

Samo velika vecina se bo raje pogovarjala kot streljala. Na obeh straneh meje. Tako kot pocno od nekdaj...
Endimion sporočil: 10.361
In cesnja na torti vcerajsn ekskurzije po hvaru je bla izjava sjora ko mi je prinesel ribe:

"Nek se jebu ovi nasi u Zagrebu sa arbitrazom. Zbog uzgajanja Tunj koji pojedu tono plave ribe dnevno u uzgajalistu vise nema plave ribe u jadranu. A ona je hrana biloj ribi i galebima. Koliko ste, sjor, vidjeli galeba danas?

Lahk bi mi bil dedek pa mi je rekel "sjor". Ne vem zate a to v dalmatinscini pomeni gospod. Clovek v jeseni svojega zivljenja ki je vse zivljenje zivel od morja in rib ter kurcevega pridelka na oni kamniti zemlji, je meni, oblecenem v bermudah mikici in s kljuci od avta v rokah, me je imenoval z gospodom. V Sloveniji bi me premeril z ocmi pa rekel ce bom en pir...


Moram reci da sm staremu ribicu dal kar prav. Komaj kaksen geleb kje. Dejansko so si sami poplenili morje. In sentiment malo juzneje je res tak da majo politike tako LJ kot ZG poln kufer.

Tako da vsem srboritezem in ljubiteljen tanartabolj resnicne TV v sloveniji pa Boga mi i sire, sporocam da kar naj zganjajo lustracijo. Naj gredo v Kocevsko hosto pa trenirajo za osvojitev... (Slovenija do Dubrovnika). Ampak to naj bo vasa vojna (njivar). Meni i sjor Ivi boste pac pustili da gledava kako se otroc igrajo na plazi midva pa igrava sah ob kozarcu plavca. In skup jebeva mater politikom.

Upam si trdit da bom zdaj oznacen za protidrzavni element. Pa naj bo. Oni pravoverni cistokrvni in sploh slovenci majo se vedno za opcijo lepeno... ;)

Strani: 1