Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koliko časa bo še trajala vladna farsa z NLB?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 04.06.2017 19:30
[vrac]
Tale saga o prodaji NLB bo povzročila, da bo Slovenija hotela izstopiti iz EU. Še posbej, ko se bodo Eurobirokrati spravili nad nas na polno. Najprej so nas s pomočjo domačih kvislingov postavili v položaj, da smo spustili skozi dimnik par milijard preplačanih dokapitalizacij, sedaj nas pa silijo, da prodamo banko polno gotovine za bagatelo. Narodu se bo strgalo enkrat, ko bo zvedel, zakaj dela za minimalca. Meni ni jasno, kako na videz razsodni ljudje na vsak način silijo v prodajo banke za 2 letna dobička te iste banke, pa je toliko njihova kot moja. Ali nimajo pojma ali pa imajo skrite interese. Noro.
Zakaj sem za prodajo banke? Od leta 2007 do 2013 smo zmetali v banko 2,7 milijarde evrov kapitala pa še zaradi te banke nekaj 100 milijonov v Dutb in se zdi, da prenos bančnih slabih in dobrih terjatev na Dutb še ni končan. S prav mrzličnim nasprotovanjem vlade prodaji, nam vlada sporoča, da država ne želi prav ničesar spremeniti pri poslovanju banke in se upravičeno bojimo da bo država kmalu ali v nekaj letih ponovno morala v banko vložiti milijardo, dve ali še več, da pa bi osebno kupil kakšno delnico banke v kateri bo država imela večinski (ali kontrolni) delež mi niti na misel ne pade, ker bodo ob prvi naslednji dokapitalizaciji moje delnice preprosto izbrisane in bom ostal brez vsega. Nekdo je spraševal kdo je bolj vreden, konj ali osel? Odgovor je osel, kajti tehnika bo povozila konje, osli pa bodo vedno ostali in pri prodaji delnic NLB vlada računa prav na slovenske osle, sam med temi »nlb« osli zagotovo ne bom, bom pa med kakšnimi drugi, kajti na splošno, Cerarjeva politika iz ljudi osle brije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2656826

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[FIN-311684]
> [vrac]
> Tale saga o prodaji NLB bo povzročila, da bo Slovenija hotela izstopiti iz EU. Še posbej, ko se bodo Eurobirokrati spravili nad nas na polno. Najprej so nas s pomočjo domačih kvislingov postavili v položaj, da smo spustili skozi dimnik par milijard preplačanih dokapitalizacij, sedaj nas pa silijo, da prodamo banko polno gotovine za bagatelo. Narodu se bo strgalo enkrat, ko bo zvedel, zakaj dela za minimalca. Meni ni jasno, kako na videz razsodni ljudje na vsak način silijo v prodajo banke za 2 letna dobička te iste banke, pa je toliko njihova kot moja. Ali nimajo pojma ali pa imajo skrite interese. Noro.
Zakaj sem za prodajo banke? Od leta 2007 do 2013 smo zmetali v banko 2,7 milijarde evrov kapitala pa še zaradi te banke nekaj 100 milijonov v Dutb in se zdi, da prenos bančnih slabih in dobrih terjatev na Dutb še ni končan. S prav mrzličnim nasprotovanjem vlade prodaji, nam vlada sporoča, da država ne želi prav ničesar spremeniti pri poslovanju banke in se upravičeno bojimo da bo država kmalu ali v nekaj letih ponovno morala v banko vložiti milijardo, dve ali še več, da pa bi osebno kupil kakšno delnico banke v kateri bo država imela večinski (ali kontrolni) delež mi niti na misel ne pade, ker bodo ob prvi naslednji dokapitalizaciji moje delnice preprosto izbrisane in bom ostal brez vsega. Nekdo je spraševal kdo je bolj vreden, konj ali osel? Odgovor je osel, kajti tehnika bo povozila konje, osli pa bodo vedno ostali in pri prodaji delnic NLB vlada računa prav na slovenske osle, sam med temi »nlb« osli zagotovo ne bom, bom pa med kakšnimi drugi, kajti na splošno, Cerarjeva politika iz ljudi osle brije.
Saj ti si en Osel. VELIK obrit* Osel.

Ali te obrije domači janša ali EU, je popolnoma vseeno.

Vprašanje je samo ali:

- spadaš pod kategorijo naj sosedu krava crkne

- za hlapca rojen, za hlapca vzgojen

* vsak ima pravico izbirati in navijati za svojega brivca

Strani: 1