Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[rename]
A ni Simona s stisnjenimi zobmi volila za Jankovica?
Ce clanek odg.urednice ni navijanje, potem pac ne vem, kaj je navijanje....
Aja - da ste podpirali Viranta tudi zanikas?

Za Cerarja pa priznam, da se ne spomnim....in se mi ne da guglat komentarjev iz predvolilnega obdobja....sem ga pa dodal za dobro vago, saj ves komentatorska svoboda pa to :-P

O tem, da hvalite tiste, ki placajo oglasni prostor pa kdaj drugic ;-)

Ne vem, koga je Simona volila. Nisem zasledil, da bi objavila sploh. Si pa bralci pogosto radi domisljate kaj, se posebej, ce vam to pase v zgodbo.

Sklepam, da imas v spominu samo komentar Jankovic naj vlada, Jansa naj oddide, ki sta ga naredila skupaj z Urbasom in je kdo potem z njim opletal, da je to podpora Jankovicu. Ampak tekst je vse drugo kot to.

Glede podpiranja Viranta ne zanikam (jaz sme jih volil) , ja, podprli smo stranko svojih nekdanjih kolumnistov in sodelavcev Šušteršiča in Pezdirja ter sedanjega kolumnista Pavlisica, (kao) libertatca Stiha...
Mirda ti spomin seze le do tega, v kaj se je to izrodilo, na prej pa ne. Ne vem.

Zadnja leta podpiramo predvsem gospodarski program NSI (by Rado Pezdir), kot si ugotovil.
In kot Frankl pove v intervjuju, morda je v Sloveniji bolje biti tiho in se ne javno opredeliti. Kar smo eden redkih medijev, ki to pogosto naredimo. Ker se nam to pac zdi prav. Ker demokracije ne razumemo kot "ce nisi z nami, si proti nam".

Ta fama, kako da na volitvah podpiramo neke jankoviće in cerarje, je pac nabijanje "the ONLY way is jansa fan cluba", ce 100x ponovis, potem je res.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2654161

Strani: 1

anon-54454 sporočil: 4.098
[Gustl]
> [rename]
> A ni Simona s stisnjenimi zobmi volila za Jankovica?
> Ce clanek odg.urednice ni navijanje, potem pac ne vem, kaj je navijanje....
> Aja - da ste podpirali Viranta tudi zanikas?
>
> Za Cerarja pa priznam, da se ne spomnim....in se mi ne da guglat komentarjev iz predvolilnega obdobja....sem ga pa dodal za dobro vago, saj ves komentatorska svoboda pa to :-P
>
> O tem, da hvalite tiste, ki placajo oglasni prostor pa kdaj drugic ;-)


Ne vem, koga je Simona volila. Nisem zasledil, da bi objavila sploh. Si pa bralci pogosto radi domisljate kaj, se posebej, ce vam to pase v zgodbo.

Sklepam, da imas v spominu samo komentar Jankovic naj vlada, Jansa naj oddide, ki sta ga naredila skupaj z Urbasom in je kdo potem z njim opletal, da je to podpora Jankovicu. Ampak tekst je vse drugo kot to.

Glede podpiranja Viranta ne zanikam (jaz sme jih volil) , ja, podprli smo stranko svojih nekdanjih kolumnistov in sodelavcev Šušteršiča in Pezdirja ter sedanjega kolumnista Pavlisica, (kao) libertatca Stiha...
Mirda ti spomin seze le do tega, v kaj se je to izrodilo, na prej pa ne. Ne vem.

Zadnja leta podpiramo predvsem gospodarski program NSI (by Rado Pezdir), kot si ugotovil.
In kot Frankl pove v intervjuju, morda je v Sloveniji bolje biti tiho in se ne javno opredeliti. Kar smo eden redkih medijev, ki to pogosto naredimo. Ker se nam to pac zdi prav. Ker demokracije ne razumemo kot "ce nisi z nami, si proti nam".

Ta fama, kako da na volitvah podpiramo neke jankoviće in cerarje, je pac nabijanje "the ONLY way is jansa fan cluba", ce 100x ponovis, potem je res.
"Stisnjene zobe" je dan ali dva pred volitvami v svojem rednem volilnem komentarju uporabil Frankl.

Strani: 1