Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Alkimija srednjega sloja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-297238 sporočil: 5
[Glavni forum] Tema: Alkimija srednjega sloja
[#2651655] 04.05.17 16:19
Odgovori   +    26
Najbolj hecno pri vsej stvari je, da si večina obiskovalcev BTCja misli enako kot Miha. Da so vsi, razen seveda njih, tam zato, ker nimajo / ne znajo počet nič boljšega, ker so mali opranoglavi potrošniki, ker so ovce, pozerji, fasade brez vsebine ipd. Edina razlika je ta, da se eni potem zavemo ironičnosti takšnega razmišljanja, medtem ko izza volana naglas kolnemo vse druge šoferje in ko se s polnimi žepi kuponov za popust pridušamo čez potrošniško družbo, eni pa dejansko mislijo, da so nad tamkajšnjo rajo. Jaz sem bil tam včeraj in bom tam spet danes. Je pač naneslo tako, da imajo tam nekaj, kar rabim. Ko sem tam, sem pač potrošniška ovca, ko na metelkovi pestujem pir, sem alternativec, ko bom naslednji teden v Cankarju na Shankarjevi, bom svetovljanski ljubitelj etno muzike. Ali kar si bo pač nekdo mislil o meni. Bigfakingdil...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2651655

Strani: 1

anon-360327 sporočil: 66
[Glavni forum] Tema: Alkimija srednjega sloja
[#2651818] 05.05.17 13:48 · odgovor na: anon-297238 (#2651655)
Odgovori   +    16
Zadnja sprememba: anon-360327 05.05.2017 13:59
Ta članek od Šaleharja je krneki, hkrati pa povsem enako dejanje in enak gard, kot gard in dejanja tistega radikaliziranega nemškega mrzitelja vseh tistih, ki so videti premožnejši, lepši, srečnejši, da imajo lepšo babo, da so videli več sveta, da letujejo na lepši destinaciji, da imajo boljši okus za oblačenje itd.

Tisti Nemec je po celem mestu zažigal luksuzne avtomobile, ker je sovražil vse, ki si to lahko privoščijo, ali pa upajo privoščiti, on si pa ne more ali pa nima cojones za to.

Skratka, Miha je tipični slovenski fovšljivec, v marksistićkih meglicah slovenskega komunističnega kalifata vzgojen za ljubitelja uravnilovke v enaki bedi, ki svoje najnižje strasti skuša maskirati z vzvišeno pozo psevdointelektualca, ki da se mu jebe za luksuz in materijalne dobrine tak vobče in je nad vsakim pritlehnim potrošništvom in mesenostjo glupega plebsa.

Ko bo Miha dovolj radikaliziran marksist oz slovenski psevdointelektualec, pa, če mu bodo do takrat zrasli večji cojones, bo tudi on zažigal bemflne in merđote po ulicah Ulublane najlepš kasabe na svet, de, marksistično vzgojen velekapitalist Zoki Von Saraorce, [ki svojo hinavščino prodaja na Rožniku, ko gaga o "nekem kapitalizmu, ki nam ni všeč", ki da ga je treba nadomestiti za "socjalizem s človeškim obrazom, de, demokretenićkim seveda socjalizmom, de, nje, de,...] bo pa skupaj žnjim prišel v Zvezda park na protest proti fantomskim banksterjem tam nekje na Wall Street-u, ki, da so okradli Slovenijo, čeprav je Zoki tipični predstavnik onih, ki so preko državnih bankomat-bank, tešov, stožic, ac križov, ... kradli Slovencem, potem pa je Zokijeva tolpa Slovencem uvalila dutebeiziranje, to jest polnjenje luknje v bilancah državnih bank, ki so jo zvrtali tovrstni radikal-marksisti, ki lamentirajo o bedi potrošniškega kapitalizma, ki da se jim gabi in to pa to. Sveda to počnejo v taljanskih škarpah od 3000 EUR in najraje iz mercedesov AMG.

Ja, v BTC je najbrž veliko neokusa in nizkih strasti in primitivnih konceptov, ma ne bi rekel, da ga je dramatično več kot kjerkoli v nakupovalnih centrih po svetu.

Trošenje pač ni ne vem kakšen miselni in visokofilozofski pojem oz hapening. Je bolj trivija, jebatga, ma, če ljudem to pomaga z več nasmehov in notranjega miru preživeti vsakdan v komunistični đamahiriji SLovenistan, jaz jim te sreče želim čimveč.

Pa brez sramu povem, da se raje vozim v Bentley Flying Spur, kot v twingu. Meni se to zdi vprašanje racia in inteligence ne pa ravno obratno, kot nas tovariš Miha tu hoče patronajzersko okrcati. Veš kaj Miha? Ko te jebe!

PS Da niti ne govorimo, da Slovenija skoraj nima srednjega sloja, absolutno pa to niso tisti iz BTC.

LP shaman

Strani: 1