Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Tas sporočil: 482
No, tuidi Ljudmila Novak je v praktično istih stavkih, ko je govroila, da je nujno treba privatizirati, dejala, da lahko dobimo bsitveno boljše pondube, ampak - ne preveč dolašat blabla... Skratka - retorika precej pdoobna samooklicani levici - prodati za primerno ceno. Seveda noben ne bo rekel, da naj se proda za neprimerno, zato je tako to še lažje. kaj pa je rpimerna cena, pa noben ne pove. No, je ta, kolikor ti da nekdo najve za nekaj...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2649582

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[Tas]
No, tuidi Ljudmila Novak je v praktično istih stavkih, ko je govroila, da je nujno treba privatizirati, dejala, da lahko dobimo bsitveno boljše pondube, ampak - ne preveč dolašat blabla... Skratka - retorika precej pdoobna samooklicani levici - prodati za primerno ceno. Seveda noben ne bo rekel, da naj se proda za neprimerno, zato je tako to še lažje. kaj pa je rpimerna cena, pa noben ne pove. No, je ta, kolikor ti da nekdo najve za nekaj...
Ja, res je. Tudi jaz nisem 100% prepričan v iskrenost NSi. Se mi zdi, da znajo to svojo držo opustiti, ko pridejo na oblast. je bilo tudi nekaj primerov, ki me je napeljalo k temu, da jih sedaj z malo večjim sumičenjem spremljam. In potem pridemo do tega, da pravzaprav nimamo stranke, ki bi zagovarjala liberalizem, gospodarstvo itd.

Sam bolj sodim stranke po tem kaj so naredile, ko so bile na oblasti. In tukaj je treba priznati da se ne leve, ne desne vlade niso izkazale. Imamo stranke z mentalito 19. stoletja, ki nam vladajo v hitro spreminjajočem se 21. stoletju.

Strani: 1