Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

supernova sporočil: 88
Zdravo, Cimos mi je ena od najljubših podjetij, ker je prehodil res zanimivo pot, od skupnega vlaganja s Citroenom, do čudežne preobrazbe v družbeno podjetje, do trensformacije v delniško družbo, do ene največjih slovenskih industrijskih podjetij, ....do razprodaje makaronarjem. Vem, da ni bilo vse idealno, a bilo je zelo veliko dobrega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2648408

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[supernova]
Zdravo, Cimos mi je ena od najljubših podjetij, ker je prehodil res zanimivo pot, od skupnega vlaganja s Citroenom, do čudežne preobrazbe v družbeno podjetje, do trensformacije v delniško družbo, do ene največjih slovenskih industrijskih podjetij, ....do razprodaje makaronarjem. Vem, da ni bilo vse idealno, a bilo je zelo veliko dobrega.
Hja, meni je bilo ljubih veliko naših podjetij. V bistvu vsako, ki je delalo kaj koristnega in dajalo ljudem kruh in se po možnosti lahko pohvalilo s čim posebnim. Ampak podjetja so kot otroci. Predaj jih uličnim razbojnikom, roparjem, mafiji ali brezvestnim pedofilom ali war lordom pa boš iz njih naredil človeške ruševine.

Osem let šimfanja ni veliko v deželi zombijev v javni sferi, kjer nekega prezadolženega gangsterja, ki mu mediji leporečno rečejo "podjetnik", upniki izseljujejo že več kot tri leta,
danes: www.dnevnik.si/1042618454
januarja 2014: www.finance.si/88559...a-se-ne-da
ker imamo očitno tako zakonodajo in izvrševanje te zakonodaje, da se strinjam s komentarjem, ki ga je v zvezi z Mercatorjem/Agrokorjem dal meni ne najbolj mili BlazVo.
forum.finance.si/?m=...211&single

Strani: 1