Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

peterfrankl sporočil: 436
Pusti čine, za vsakim je vedno človek. In tudi kupec. Glede prodaj: predvsem podpiramo prodaje podjetij oziroma bank, ki jih obvladuje slovenska politika ali politiki. Tudi bivši. Naučili smo se, da je (para)državna lastnina za Slovenijo slaba. Ne sicer vedbo, a tudi slepa kura zrno najde.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2647167

Strani: 1

najobj sporočil: 31.961
Zadnja sprememba: najobj 04.04.2017 11:39
[peterfrankl]
Pusti čine, za vsakim je vedno človek. In tudi kupec. Glede prodaj: predvsem podpiramo prodaje podjetij oziroma bank, ki jih obvladuje slovenska politika ali politiki. Tudi bivši. Naučili smo se, da je (para)državna lastnina za Slovenijo slaba. Ne sicer vedbo, a tudi slepa kura zrno najde.
... OK, ker je bil toti www.casnik.si/wp-con...ovnica.jpg kos papirja osnova, bi bilo fajn v nekaj alinejah napisat, kaj za tebe pomeni samostojna in neodvisna država in kdo jo naj upravlja, pa da vidim, o čem se midva sploh pogovarjava, ko je omenjena beseda Slovenija ... khmm, ker če se ne pogovarjava o isti stvari, je bolj ali manj brezveze, da se pogovarjava, pa čeprav se oba menda rada pogovarjava ...

P.S.: ker očitno nisi prebral nalimanega posta, bom tudi tebi postavil isto vprašanje, kot sem ga takrat postavil forumašu in nekdanjemu politiku Tomažu Štihu, ki mi seveda ni nič odgovoril ... alzo, res me zanima, če bi ti posodil svoj težko prislužen denar nekomu, ki razen raztrganih gat na svoji riti nima nič, ker je vse svoje promoženje prodal ...

Strani: 1