Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.893
Javni vrtci, javne sole, pa ne znajo vzgojti otrok? Jih bo treba drilati do penzije, ki je ne bodo nikoli docakali? Namesto delovnih mest se rezervna sestava vsako leto? Jih bodo drilali v fitness centrih? Z gorskimi bicikli? Z jadrnicami? Se bodo zbunili, ali jim bodo starsi pisali opravicila in dohtarji zdravniska opravicila? Res pa je, da smo mi Putinovi frendi in NATA ne nucamo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2642951

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[FIN-454644]
Javni vrtci, javne sole, pa ne znajo vzgojti otrok?
Ta del o vzgoji mi je povsem brezvezen. To samo vsaka generacija starcev trdi, da je trenutna mladina pa res povsem izgubljena. Danasnji pozabljajo, da so tudi sami "slusali ploce i svirali rock".

Za razmislit bi bilo o tem kot o izobrazevanju. Osnovne vescine prezivetja, pomoci ob nesreci, osnove ravnanja z lahkim orozjem, teorija sodobnega orozja in vojskovanja (da bolje ocenis, a se sploh borit al cim prej bezat:)

Tako, da clovk po takem krozku prezivi 3 dni brez agregata ob nasledji žledi. Morda to ne zgleda povezano z obrambo, samo meni se zdi precej. Dzabe je dati nekomu v primeru pizdarije pusko v roko, ce ne zna zunaj preziveti ene hladne noci ali dezinfecirat vode. Razen ce je ze v osnovi plan, da bo kanonfutr. Pol ni treba nic, sam "prijateljski ogenj" za njegov hrbet postavit.

Strani: 1