Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MF-561169 sporočil: 380
[Glavni forum] Tema: SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih
[#2639006] 02.02.17 08:43 · odgovor na: Gustl (#2638910)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)

jaz sem isto razmisljal. Najbolje da podrazite, pa bo ziher vec priliva.

...V fiskalni politiki prevec simpatizirate s trenutno vlado. Vso sreco...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2639006

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih
[#2639008] 02.02.17 08:54 · odgovor na: MF-561169 (#2639006)
Odgovori   +    1
[]
> [Gustl]

> Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)


jaz sem isto razmisljal. Najbolje da podrazite, pa bo ziher vec priliva.

...V fiskalni politiki prevec simpatizirate s trenutno vlado. Vso sreco...
Pri dolocenih produktih in do neke meje je to celo res, odvisno od elastičnosti. Kje je ta meja, pa je znanost/umetnost cenovnih politik.

Sicer pa tu ne govorim o istem produktu, zato pravim, da se ne razburjat, ker se uporabnikov portala pravzaprav ne tice.
pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih
[#2639049] 02.02.17 12:06 · odgovor na: MF-561169 (#2639006)
Odgovori   +    5
[MF-561169]
> [Gustl]
> Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)

jaz sem isto razmisljal. Najbolje da podrazite, pa bo ziher vec priliva.
...V fiskalni politiki prevec simpatizirate s trenutno vlado. Vso sreco...
Po moje je pa to super model, čisto usklajen s fenomeni, ki jih preučuje Branko Milanović. Na eni strani ponujaš ful drag, pozlačen in bleščeč trumpovski paket ful premium storitev in informacij, na drugi pa poceni digitalni paket za rajo, ki je plehek, poln plačanih piarovščin, populističen, hujskaško slaboumen kot včerajšnja reciklaža Economista.
forum.finance.si/?m=...891&single

Tako imaš svoje prste v dveh svetovih in v pozlačenem te imajo radi, ker v onem drugem izvajaš nadzor nad rajo, skrbiš za pašo ovčic. Če katero od ovčic zamika, da bi pojamrala, kako si želi stvari iz pozlačene sklede, ki pa je predraga zanjo, bo v verziji za ovce hitro objavljen nasvet izbranih finančnih svetovalcev, naj se raja izogiba stroškom za drage in bogatašem namenjene storitve, ker gre itak samo za pozlato in trošenje denarja. Da so namenjene tistim, ki to lahko dajo v davčno priznan strošek.

Kar je čisto res. Kot je res, da je za oblast fino, če si mnogi ljudje težko priznajo, v kateri družbeni razred spadajo, če jih vleče v Rotary ali Lions klub, za katere itak nimajo dovolj denarja, razredno ali sindikalno združevanje pa jim je nekako pod častjo. Zato se osredinijo na bulvarske medije. Ampak če bo šlo tako naprej, bi se znalo povečati zanimanje za (uredniško modernizirano) Delavsko enotnost in odpreti niša za Ljudskega opazovalca.

Strani: 1