Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovaki z drznimi načrti za Palomo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Ker sem bil praktično celo življenje v papirni industriji, me seveda ta zadeva močno zanima in sem ji poizkušal priti do dna, a je zelo težko.

Povsem jasno je, da Eco-Invest ali sedaj Eco-Investment obvladujejo trije Slovaki, ki so glavni lastniki in tudi managerji.
To so: Ing. Milan Filo, Ing. Miroslav Vajs, Ing. Miloslav Čurilla

Vsi ti so bili v času komunizma direktorji v slovaških tovarnah:
- Miroslav Vajs je bil direktor v Harmanecke papirny
- Miloslav Čurilla je bil tehnični direktor v takratni SCP Ružomberok
- Milan Filo pa ni bil v papirni industriji

Po politični spremembi na Slovaškem in ločitvi od Češke, so ti trije ustanovili firmo ECO-INVEST a.s., s sedežem v Ružomberoku in nakupili vse tovarne, ki jih sedaj obvladuje Eco-Investment a.s. Praga.

Eco-Investment v Pragi je bilo prej samo predstavništvo firme ECO-INVEST a.s., Ružomberok. A izgleda, da je tem trem gospodom postalo na Slovaškem "prevroče" in so zato sedež firme prenesli v Prago. Milan Filo je med najbogatejšimi Slovaki, če ne celo najbogateji.

Je pa do podatkov zelo težko priti, ker so prejšnjo spletno stran ECO-INVEST a.s, Ružomberok izbrisali. Jaz je na žalost nisem kopiral, ko je še bila na splatu. Na tisti strani je bila zelo natančno opisana struktura podjetja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635867

Strani: 1

najobj sporočil: 31.955
[Glavni forum] Tema: Čehi z drznimi načrti za Palomo
[#2635964] 13.01.17 15:11 · odgovor na: anon-202494 (#2635867)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 13.01.2017 15:12
[Breiva]
Ker sem bil praktično celo življenje v papirni industriji, me seveda ta zadeva močno zanima in sem ji poizkušal priti do dna, a je zelo težko.

Povsem jasno je, da Eco-Invest ali sedaj Eco-Investment obvladujejo trije Slovaki, ki so glavni lastniki in tudi managerji.
To so: Ing. Milan Filo, Ing. Miroslav Vajs, Ing. Miloslav Čurilla

Vsi ti so bili v času komunizma direktorji v slovaških tovarnah:
- Miroslav Vajs je bil direktor v Harmanecke papirny
- Miloslav Čurilla je bil tehnični direktor v takratni SCP Ružomberok
- Milan Filo pa ni bil v papirni industriji

Po politični spremembi na Slovaškem in ločitvi od Češke, so ti trije ustanovili firmo ECO-INVEST a.s., s sedežem v Ružomberoku in nakupili vse tovarne, ki jih sedaj obvladuje Eco-Investment a.s. Praga.

Eco-Investment v Pragi je bilo prej samo predstavništvo firme ECO-INVEST a.s., Ružomberok. A izgleda, da je tem trem gospodom postalo na Slovaškem "prevroče" in so zato sedež firme prenesli v Prago. Milan Filo je med najbogatejšimi Slovaki, če ne celo najbogateji.

Je pa do podatkov zelo težko priti, ker so prejšnjo spletno stran ECO-INVEST a.s, Ružomberok izbrisali. Jaz je na žalost nisem kopiral, ko je še bila na splatu. Na tisti strani je bila zelo natančno opisana struktura podjetja.
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je tem trem gospodom postalo na Slovaškem "prevroče", ker so ob politični spremembi na Slovaškem v njihovi papirni industriji pokradli vse, kar se je pokrasti dalo, Slovaki pa imajo malo drugačno pravosodje, kot ga imamo v Sloveniji, kjer so največji lopovi in barabe najbolj ugledni člani družbe ...

Strani: 1