Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: KRKG - Krka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tilenrexi sporočil: 6.775
[Borza] Tema: KRKG - Krka
[#2630257] 01.12.16 11:08 · odgovor na: anon-306978 (#2630251)
Odgovori   +    4
Krka ima v svojem SBITOP krogu problem, ker tisti, ki so okoli njih, sedaj večinoma povečujejo prihodke, dobiček, izboljšujejo poslovanje in so istočasno ugodneje vrednoteni. Tukaj ne gre samo za štancanje dobička in dividendo. Greš v BPH in ti svetujejo Petrol, ne Krke. Jaz s tem nimam nič.

V kolikor že obstaja kdo, ki pogleda na SBI, mu je do sedaj vsak rekel, da naj kupi Krko, ker s tem ne bo falil. No, to se je v zadnjem letu, dveh spremenilo in prav je, da se svete krave za vsako ceno ne podpira.

Da bi brez argumentov govoril prodajte Krko, kupite Petrol, Triglav, Telekom, se ne spomnim. Vedno, ko sem kaj kupil, sem za razliko od vas, ki večinoma samo nakladate, to tudi argumentiral in relativno hitro objavil. Včasih še isti dan ali dan kasneje. Jaz se svojih pozicij (in morebitnih napak) ne sramujem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2630257

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Borza] Tema: KRKG - Krka
[#2630266] 01.12.16 11:30 · odgovor na: tilenrexi (#2630257)
Odgovori   +    1
[tilenrexi]
Da bi brez argumentov govoril prodajte Krko, kupite Petrol, Triglav, Telekom, se ne spomnim. Vedno, ko sem kaj kupil, sem za razliko od vas, ki večinoma samo nakladate, to tudi argumentiral in relativno hitro objavil. Včasih še isti dan ali dan kasneje. Jaz se svojih pozicij (in morebitnih napak) ne sramujem.
Oprosti, ti v glavnem pišeš enovrstičnice, brez resnejših argumentov, v katerih je močno izražen bias ...kot tudi večina ostalih komentarjev na tem forumu, žal.

Strani: 1