Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2625095] 07.11.16 19:41 · odgovor na: pobalin (#2625064)
Odgovori   +    0
[pobalin]
Prijatelju Johnu Oliverju sem obljubil, da bom njegovo oddajo o "multilevel marketingu" z domnevnim delovnim imenom "Pyramid Herbalife & cons. suck" razširiti po Krpanovi deželi. Upam, da bom z objavo na špeckahlanju izpolnil priporočeno kvoto 5 ljudi, ki bodo po ogledu link posredovali vsak po petim osebam, ki bodo... pod goro, pod to goro zeleno.

Multilevel Marketing: Last Week Tonight with John Oliver
www.youtube.com/watc...6MwGeOm8iI

Za tiste, ki bolje znajo špansko kot angleško in/ali so strastni ljubitelji mehiških nadaljevank, je tukaj španska verzija z Jaimejem Camilom:
Mercadeo Multinivel: Last Week Tonight With John Oliver
www.youtube.com/watc...y-O4myeUzg
Ejga stari, hvala ti za tole, se mi je že zdelo, da se narodu na napačni strani alp zmešalo od volitev na drugem koncu sveta, al je pa to samo na tem forumu, hmm kdo bi vedel, anyways hvala za dozo smeha John je legenda... :-)))))))))))

LpA

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2625095

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2625108] 07.11.16 20:29 · odgovor na: bobek13 (#2625095)
Odgovori   +    1
[bobek13]
se mi je že zdelo, da se narodu na napačni strani alp zmešalo od volitev na drugem koncu sveta, al je pa to samo na tem forumu, hmm kdo bi vedel
Te tvoje pripombe ne bi razumel, če ne bi maloprej pokukal na Črtov profil, šel po sledeh čisto kratke zgrožene replike in pristal na ene 9 straneh forumskega clinto-trumpovanja. Mučo tu mač!

Oliver mi je carski in mu bom nekoč najbrž postavil en majhen spomeniček iz mramorja. :-)

Strani: 1