Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.933
[pobalin]
Dajmo razjasnit ene par zadev.

1. víla -e ž (ȋ) razkošneje grajena hiša z vrtom: sezidati vilo in urediti vrt okoli nje; vila ob morju / enodružinska vila

2. Ta hiša je ob fejst prometni Karlovški cesti, od avtobusov ipd. pa jo ločuje samo ozek pločnik. Kakšna vila, kvečjemu škrat.

3. V prvi objavi piše, da lastnega parkirišča ni, nič pa ne piše, kje za vraga se sploh da parkirati in kako se dostavlja robo za radoživo družino in vse tiste razigrane partyje v senci grajskega hriba.

4. V info: GURS to bajto ob super prometni Karlovški cesti, ceni na 289 kEUR, kar je 43% izklicne cene. :-)

Točka 4. leti na moje večkratno opozarjanje, da sedanji (menda večkrat popravljani) podatki GURS o tržnih vrednostih zagotavljajo regresiven nepremičninski davek oziroma superhikov davek, ki bo več jemal nepremožnim, da bo lahko odpuščal bogatim. Na GURS je očitno združba petolizniških slug slovenske tranzicijske gospode.
... hej, look on the bright side ... evo, če mene kaj vprašaš, je glih fejst prometna Karlovška cesta v bistvu naravna zaščita pred medvedi, ki bi sicer komot zalutali v zaraščeno ščavje izza vile, od tam do dnevne sobe pa je le še korak ...

P.S.: ob prvi objavi priložnosti sanjskega nakupa sem pred dnevi napisal, da so v skrbi za zabavo svojih bralcev Financarji humoristične prispevke iz priljubljene rubrike Nepremičnina tedna očitno razširili tudi na svoj portal Dražbe ...