Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
Zadnja sprememba: sopranos 11.10.2016 14:41
No, prodajalec očitno bere forum Financ. :)

Glede na prvi članek, so sedaj zadevo konkretno pofotografirali ter odstranili plastični bazenček. Ker se to naredi tako enostavno, jaz nikoli nisem problematiziral tistega bazenčka.

Kar se je pokazalo sedaj je to, kar sem trdil že prej. Da je zadeva na slabi mikro lokaciji.

Če jaz tole prav vidim, ta "vila" niti nima lastnega parkirišča. Mimo vhoda pa se vije 4 pasovna cesta. In "vila" je stisnjena iz vseh strani. Levo in desno dve podrtiji. Zadaj hrib, spredaj pa prometna cesta.

Ok, notranjost izgleda lepo opremljena. Ampak po tej logiki jaz lahko lepo preuredim skladišče in kar naenkrat bo iz njega nastala luksuzna vila? Sestavni del vsake vile je tudi arhitekturna podoba stavbe. In vila predstavlja nek nadstandard. To kar jaz tukaj vidim je nekaj podobnega kot tist pimp my ride varianta. Ko so v razpadli avto ali kombi namontirali nekaj hi-tech zadevic, ga prebarvali, dali nove gume in to je to. Ampak v osnovi je karoserija in sam avto še vedno slab. Tako kot je tukaj.

Tudi če stavbi levo in desno enkrat obnovijo, to za kvaliteto življenja v tej stavbi ne bo pomenilo prav veliko.