Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lepa in divja, končno prava Alfa Romeo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Klepec sporočil: 844
[Avto] Tema: Lepa in divja, končno prava Alfa Romeo
[#2616943] 16.09.16 15:03 · odgovor na: najobj (#2616851)
Odgovori   +    1
[najobj]

> 1) Avto so testirali na progi
> 2) www.youtube.com/watc...ubpD1SMHUY

... OK, ker je na Financah najbolj popularno vprašanje "Kaj imam JAZ od tega?", me zanima, kaj imam jaz od avta, ki na testni progi zmore 230 km/h, če razen 130 km/h na avtocesti skoraj nikjer drugje ne smem voziti več kot 50 km/h ... khmm, če seveda hočem ohraniti svoje vozniško dovoljenje, da o evrih za kazni raje ne govorim ...

P.S.: če se le da, vozim "živahno", pri več kot 200 km/h pa me postane strah ... khmm, oziroma me je postalo strah, ker tega ne delam več ...
Če bi le pogledal pripet video, bi ti sam Jeremy Clarkson razložil, da so športni avtomobili najbolj okretni in imajo najkrajšo zavorno pot, včasih tudi za pol krajšo od ostalih avtomobilov. Če bo na cesto pred tabo torej stopil zbegan pešec, boš s pomočjo superiornega gereta pod ritjo z lahkoto odvil ali se ustavil in s tem rešil življenja.
In v obratni smeri - če boš kdaj stopil na cesto brez, da bi pogledal kaj je na njej, glej, da boš stopil pred Porscheja ali kaj podobnega, ker bodo v takem slučaju možnosti za tvoje preživetje najvišje!