Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.947
[PyotrNovak]
Se enkrat ZELO strinjam s tabo. Čeprav menim da so naši glupi in pokvarjeni, nemški pa bistri in pokvarjeni, kar je v mojih očeh bistveno slabše.
"German Vice Chancellor Sigmar Gabriel declined to apologize Wednesday for giving the middle finger to a group of neo-Nazi protesters" Prikladna oznaka za ljudi, ki so zaskrbljeni za prihodnost naroda. Poleg tega je tam popolna blokada komentarjev na musli temo. O napadih na ženske za novo leto se je resnica počasi pokazala šele čez pol leta.
Psihološko so v fazi zanikanja. Se sprašujem kaj dela Zetsche na čelu MB, kjer pričakuje nove "delavce" iz priseljencev. Tip pri meni s tako pametjo ne dobi niti metle v roke, ker je enostavno preglup.

Pričakujem MEGA štalo v 1-2 letih.
... eh, saj jaz tudi ne verjamem, da so nemški politiki glupi, ker z vidika države sprejemajo glupe odločitve, le njihove scene ne poznam, da bi lahko rekel, kdo konkretno je ob katastrofi v Fukušimi najprej sprožil in potem zajahal paniko med - po Gaussu - glupo nemško rajo, da je kasneje imel finančno korist od z aklamacijo podprte odločitve o zaprtju nemških jedrskih elektrarn ...

P.S.: če bi moje poste bral brez predsodkov in bolj natančno, bi se večkrat strinjal z mano ...