Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

boreti sporočil: 163
Zadnja sprememba: boreti 06.08.2016 12:17
To vaše povpraševanje me spominja na VIC, ki ima praktične izkušnje :
Kupec : ali imate XY izdelek ?
Prodajalec : Nimamo
Kupec čez 2 dni : ali imate XY izdelek ?
Prodajalec : Nimamo
Kupec čez 1 teden : ali imate XY izdelek ?
Prodajalec : Imamo, koliko želite ?
Kupec : samo zanimalo me je , ker ga boste zelo dolgo prodajali.

Vsaka podobnost z realnim stanjem je zgolj namerna!!!
****
Svoj klin na celotno zgodbo v SLoveniji pa doda plačilo po povzetju, katere potrebe pa Slovenec naenkrat ne čuti več ko plača ČIobaotu s.p. , 16 letnemu mulcu iz Kitajske ki pakira v skladišču kjer skadi 50 cigaret dnevno in izdelek smrdi po cigaretih še 6 mesecev. Tam pa ni problema plačat vnaprej, čakat 30 dni,tudi vonj ni problem, samo da se prišpara 2 EUR in zajebe SLO trgovca (kar je tudi nacionalni šport ker privatniki so outsiderji -sploh večina JS ne ve zakaj rabimo podjetnike ).Kakorkoli, 10 let takšnega trenda po 40 % letno še pa bomo lahko prosli ALibabo, če nam upravlja državo, ker bo promet iz Kitajske zrastel za 29 X !! . Parlament pa kar razpustimo. Pa saj poslanci v tem zboru JS sploh ne bi zastopli kaj hočem povedat, ker denar se pa ja zasluži pa tudi če je 40 % DDV in poštnina 5 EUR.

MOGOČE je pa 40 % rast zadnji WAKE UP CALL za poslance da uzakonijo poštnino, ki jo morajo plačat Kitajska podjetja za pošiljke (zmislite si onesnaževanje okolja zaradi odpadne embalaže , stroške carine ipd ipd , ko je treba SLO podjetja jebat ste pa zelo inovativni in dosledni.
(Predlagam en pavšal 2 EUR na pošiljko + realni stroški pošiljanja po Sloveniji ki ga plačujemo SLO državljani) ? Ne gre ? Raje dvignemo davke ?
A veste kako perverzno je pričakovat da bomo SLO podjetja in posamezniki v nedogled plačevali carinske delavce, recikliranje odpadne embalaže iz Kitajske in nazadnje dražje pošte Storitve ki jih imamo zaradi Kitajskih podjetij ki napol zastonj oz. za nižjo ceno pošiljajo v SLO kot mi plačujemo za prenos po SLO ?

Počakajte še 10 let po 40 % letno rast prodaje iz tujine kjer ne dobite NITI CENTA - pa boste videli kakšne davke boste imeli dragi SLovenci (če bo manj kot 30 % DDV in 15 % na hrano boste srečni !!!

ZAKAJ dragi SLovenci oz. poslanci aka JS , ne moremo biti vsaj v eni stvari ki bo nujno potrebna v naslednjih 5-10 letih prvi v Evropi ?? Zakaj ?