Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kia tekmecem: ''Ne ogrožam vas, le kažem kaj znam''

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202165 sporočil: 970
Ne vem če folk zadnje modele Kie še vedno povezuje z racionalnostjo.

Razumem, da je bila Kia zanimiva z onimi ponudbami po 9900 in 10900 za (pro)ceed in navadnim bencinarjem. Tam verjetno res tudi ni imelo kaj crknit. S sedanjimi cenami pa je tudi z onimi jokerji za 5 jurjev še vedno vštric s praktično vsemi evropskimi konkurenti, z dizli pa tudi podobno zanesljiva. Trenutno se mi zdi racionalen avto Fiat Tipo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2605023

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[bacco979]
Ne vem če folk zadnje modele Kie še vedno povezuje z racionalnostjo.
Jaz pa mislim da jih. Še celo Škodo povezujejo z ugodnim nakupom dobrega avta, pa že zeloooo dolgo ni več poceni.

Razumem, da je bila Kia zanimiva z onimi ponudbami po 9900 in 10900 za (pro)ceed in navadnim bencinarjem. Tam verjetno res tudi ni imelo kaj crknit.
O ja, ima kaj crkniti, vem iz lastnih izkušenj. Saj tisti avti imajo skoraj vse, kar imajo bolj ugledni avti. Meni občasno crkuje recimo električni pogon voznikove šipe, gumbi na avtoradiu, daljinsko centralno zaklepanje (pa ni kriva baterija v ključu). Muhavo delovanje motorja smo, upajmo, zadnjič rešili z menjavo senzorja obratov glavne gredi. Pa seveda mehanika, kjer je dobra stran vsaj to, da ko enkrat crkne, je stvar jasna in dokončna ter se ve kaj je potrebno na servisu zamenjati.

Strani: 1