Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[Glavni forum] Tema: SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih
[#2605000] 01.07.16 14:06 · odgovor na: Gustl (#2604948)
Odgovori   +    3
[Gustl]
> [jani1974]
> > [Gustl]
> > Nas posel ni, da ljudje berejo.
>
> Pomeni, da boste kmalu postali radio?

Ne, pomeni, da so casi, kjer je bil uspeh in cilj proizvodnja (po moznosti v 5-letnem obdobju) in ne prodaja, minili.

Ceprav je to tezko ljudem iz glave izbit.
Potem bi moral napisati: "naš posel ni, da pišemo"...

Glede prodaje si sicer sam lepo pisal o prodajnem lijaku - in iz njega lepo sledi, da vas morajo ljudje začeti brati.

Nimam pa tudi jaz recepta. Načeloma so mi bili tisti Čehi ali Slovaki všeč, kjer si plačal naročnino za več portalov naekrat, ampak očitno sem bil eden redkih :-)

Mogoče pa bo treba prehoditi celotno pot: da se mediji zaradi poplave brezplačnih vsebin sesujete, potem pa bralci ugotovijo, da bi vseeno morali nekaj plačati za nekaj približno berljivega in en dnevnik na 2 milijona prebivalcev preživi.

Načeloma so Finance glede tega v dobrem položaju, razlagal zakaj, pa ne bom zastonj ;-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2605000

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih
[#2605112] 01.07.16 17:18 · odgovor na: anon-154083 (#2605000)
Odgovori   +    0
[jani1974]
Glede prodaje si sicer sam lepo pisal o prodajnem lijaku - in iz njega lepo sledi, da vas morajo ljudje začeti brati.
Res je. In nas berejo. Ampak samo od tega, da nas berejo, ne bomo preživeli (glej del članka, kjer govorim o oglasih). Torej moramo tudi kaj prodati.

Zmanjšanje iz 7 na 5 ne bo kaj dosti vplivalo na to, kakšno število bralcev nas bere. Ker se za veliko večino uporabnikov ni spremenilo čisto nič.
Nimam pa tudi jaz recepta. Načeloma so mi bili tisti Čehi ali Slovaki všeč, kjer si plačal naročnino za več portalov naekrat, ampak očitno sem bil eden redkih :-)
Piano. Nisi bil eden rekih, saj nekaj vas je bilo. Ampak tam je bila zgrešena predvsem smešno nizka cena, popolnoma neprimerna za kakršenkoli vzdržen posel, vsaj na 2 mio trgu.

Strani: 1