Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 ... 10

shevchenko sporočil: 21.898
[#2604755] 30.06.16 20:12
Odgovori   +    5
čas vnosa: 30.06.16 19:01
toplo pozdravljam spremembo. sedaj ko je zetonov manj, bom se bolj skrbno pretehtal kaj brati in kaj ne in mi jih bo posledicno najbrz na koncu meseca ostalo vec :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2604765] 30.06.16 21:32
Odgovori   +    7
Moram priznat da ze lep cas nisem v celoti prebral kaksnega clanka (ponavadi naslov in podnaslov zadoscata) Forum vam je bil pred leti boljsa stran casopisa, sedaj tudi to zal ne drzi vec...
Vec aktualnih vsebin pa ze lep cas dobis zastojn drugod.
153 sporočil: 9.333
[#2604767] 30.06.16 21:42 · odgovor na: najobj (#2604733)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [153]
> Je bogastvo oblik in hkratna
> siromašnost vsebin (izvzemši
> propagandne in natolcevalne...)
> javno prodajanje vseh vaših
> občilskih vrlin ?
>
> Sodražan

... čuj, lepo si ti to spesnil, ampak se bojim, da niti verzi ne pomagajo kaj dosti ...
Če ne bi vsaj enkrat in vsaj enemu
pomagalo, bi se zagotovo še dosti manj,
tako ali drugače, zlasti najobjektivnejše,
pisalo in priobčevalo; mar ni za vse živo,
za ene bolj in prej, za druge manj in/ali
pozneje, vendar vseskozi, na široko odprta
pot na trdo ozemljitev - na dostojno tnalo ?

Sodražan
macon sporočil: 12.861
[#2604768] 30.06.16 22:16 · odgovor na: anon-49383 (#2604744)
Odgovori   +    1
[janeztomazic]
> [mimoidoci]
> > [janeztomazic]
> > > [Gustl]
> > > > [0221Re2]
> > > > In kdaj boste propadli ????
> > >
> > > Uf, tezko rect, enkrat zagotovo, predlagam pa drugo vrsto masturbacije, ker tole lahko potraja.
> >
> > Pri firmi sem cca 10 let, pa smo non stop na robu, samo što nije...
>
> A misliš, da če bi kdo to opazil, da bi te odpustili?

Hotel sem povedat, da po gostilnah, od pr ovcev in še koga poslušam, da smo gotofi vseh deset let. Pa še nismo. Odpustijo me pa lahko kadarkoli.
Lepa perspektiva, a ne?

Mene recimo nekako ne morejo pa tudi bojim se ne kaj prida.
macon sporočil: 12.861
[#2604769] 30.06.16 22:17 · odgovor na: anon-1670 (#2604750)
Odgovori   +    1
[Maj]
> [0221Re2]
> In kdaj boste propadli ????

Ko bo Mramor(plus vsa državna podjetja) končno začel varčevat tam kjer bi lahko in odjavil vse naročnine na časopise in podobne neumnosti.
Pri nas (ožja javna uprava) so vse naročnine odjavili okoli deset let nazaj. Blazno sem vesel, da ne zabijam več časa s tistimi jajci Delom.
macon sporočil: 12.861
[#2604770] 30.06.16 22:20
Odgovori   +    1
Briga me. V povprečju pokurim kake tri žetone na mesec in Financam sem doslej namenil nula koma jozef Eurov. Berem zahtevnejša čtiva kot so finančni Cicibani.

Tako bo tudi ostalo. :)
anon-1670 sporočil: 14.712
[#2604775] 30.06.16 22:50 · odgovor na: (#2604756)
Odgovori   +    1
[porkamizerija]
> [Maj]
> > [0221Re2]
> > In kdaj boste propadli ????
>
> Ko bo Mramor(plus vsa državna podjetja) končno začel varčevat tam kjer bi lahko in odjavil vse naročnine na časopise in podobne neumnosti.

tako jih imajo pod komando... prav zaradi tega so še manj neodvisni kot slovenska sodišča.
Vidiš z mojo kmečko pametjo mi kaj takega še na misel ni padlo.

Jaz sem vedno mislil, da ima javna uprava z državnimi podjetji vred časopise naročene zato, da zaposleni slučajno ne bi umrli od dolgčasa.
Tako pa imajo lepo zjutraj kavico, potem malo prelistajo časopise nato je malica, potem dvignejo kak telefon, nato spet kavica, kjer si povedo kaj je novega v časopisih, nato še tisti, ki tega še niso prebrali preberejo časopise, ostali pa že pišejo objave na FB, nato je kosilo, po kosilu se pa nekateri odpravljajo že za domov, ta pridni pa še do kakšnih štirih visijo na FBju...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2604787] 01.07.16 02:05
Odgovori   +    2
Odlično. Držim pesti! V skrajni sili lahko zategnete na tri. Bog ne daj, da bi začeli razvijati kakšne drugačne
finančno-praktične instrumente. Lahko bi vas pobralo.
------------------
Uff! > 160 znakov!
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2604788] 01.07.16 02:11 · odgovor na: anon-49383 (#2604719)
Odgovori   +    2
[janeztomazic]
Dvakrat sem prebral, pa še zmeraj ne vem, kaj si želel povedat. A se da v 140 znakih?
Bom jaz prevedu, da ne boš pregoru!

Piš in objav v angli, da boš vidu pol deci ml. vode. Pri nas je že na kilotone Pavliha novinarjev.

Koliko znakov je blo to!?
Gustl sporočil: 13.629
[#2604805] 01.07.16 07:47 · odgovor na: (#2604800)
Odgovori   +    0
[Inside]
To praktično pomeni manj komentarjev v forum nič več naročnikov, no morda kako uporabniško ime več. Zanimivo da so zastonj članki enih portalov kot npr. Avto. Hočem rečt da bo treba finančne članke brat drugje tukaj pa Avto??? Ali je to ciljna publika?
Nas posel ni, da ljudje berejo.

Saj nismo Adria Airways, ki je tu zato, da se ljudje lahko vozijo in ne zaradi dobicka (tajnikarizem:)
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2604818] 01.07.16 08:10 · odgovor na: anon-333107 (#2604788)
Odgovori   +    0
[FrRoSt]
> [janeztomazic]
> Dvakrat sem prebral, pa še zmeraj ne vem, kaj si želel povedat. A se da v 140 znakih?

Bom jaz prevedu, da ne boš pregoru!

Piš in objav v angli, da boš vidu pol deci ml. vode. Pri nas je že na kilotone Pavliha novinarjev.

Koliko znakov je blo to!?
Kot da je to vse, kar znam delat. Tašča je recimo zadovoljna z mojim znanjem žganja in sekanje drv.
crt sporočil: 27.253
[#2604824] 01.07.16 08:21 · odgovor na: (#2604823)
Odgovori   +    1
[Inside]
Kako blogerjem znese imet vse brezplačno velikim časopisom pa ne?
ker pokrivajo stroske 1 osebe ali pa se to ne?
Gustl sporočil: 13.629
[#2604829] 01.07.16 08:31 · odgovor na: crt (#2604824)
Odgovori   +    1
[crt]
> [Inside]
> Kako blogerjem znese imet vse brezplačno velikim časopisom pa ne?

ker pokrivajo stroske 1 osebe ali pa se to ne?
V veliki, veliki vecini ne pokrivajo. To govorim v vecini tipa 99%.
Torej gre za entuziazem, ne biznis.
crt sporočil: 27.253
[#2604830] 01.07.16 08:31 · odgovor na: (#2604828)
Odgovori   +    1
[Inside]
> [crt]
> > [Inside]
> > Kako blogerjem znese imet vse brezplačno velikim časopisom pa ne?
>
> ker pokrivajo stroske 1 osebe ali pa se to ne?

drugače pa mora tudi za 1 osebo zaslužit isto kot za 10.
ha?
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2604831] 01.07.16 08:33 · odgovor na: Gustl (#2604687)
Odgovori   +    0
[Gustl]
V povprečju imava jaz in moja punca vsak po eno joško in en jajc :)
Lucky you.
Malce več tenkočutnosti ti ne bi škodilo.
Gustl sporočil: 13.629
[#2604833] 01.07.16 08:37 · odgovor na: anon-204390 (#2604765)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
Moram priznat da ze lep cas nisem v celoti prebral kaksnega clanka (ponavadi naslov in podnaslov zadoscata) Forum vam je bil pred leti boljsa stran casopisa, sedaj tudi to zal ne drzi vec...
Vec aktualnih vsebin pa ze lep cas dobis zastojn drugod.
Jasno. To je normalno. ne izstopas, tako to je. Kaksnih 95% obiskovalcev kateregakoli news portala je taksnih, vsebina jih ne pritegne dovolj, da bi razmisljali o narocnini.

Naroci se obicajno med 1 in 3% obiskovalcev portalov.

Primer.

New York Times ima 1,1 mio digital narocnikov in 65 mio mesecnih obiskovalcev, torej 1,7%.

Financial Times. 570k digital narocnikov na 12 mio obiskovalcev. 4,8% ...z dvema posebnostima, ki visata odstotek.

1) 2/3 digital narocnin je corporate narocnin (veliki paketi z diskontom)

2) pred enim letom so '7 free clankov paywall zamenjali za 'nic free, en mesec free trial paywall

Kje so Finance?

2.700 digital narocnin na 135.000 mesecnih obiskovalcev. 2%

Skratka. Vsi, ki hitite povedat, da vas ne zanima...to je normalno, ni specifika Financ, ni 'Only in Slovenia', to tko je. Vecina produktov ne zanima vecine ljudi.

Edina razlika je ta, da imajo vsi ostali SLO dnevni casopisi skupaj (Delo, Dnevnik, Vecer, Slovenske novice) 700 digital narocnin, torej cetrtino nasih.

Torej se sploh nerazvit trg in je treba pac orat ledino (je podobno v celi V Evropi).
Gustl sporočil: 13.629
[#2604845] 01.07.16 08:53 · odgovor na: (#2604840)
Odgovori   +    1
[Inside]
> [crt]
> > [Inside]
> > > [crt]
> > > > [Inside]
> > > > Kako blogerjem znese imet vse brezplačno velikim časopisom pa ne?
> > >
> > > ker pokrivajo stroske 1 osebe ali pa se to ne?
> >
> > drugače pa mora tudi za 1 osebo zaslužit isto kot za 10.
>
> ha?

Ja nabrat mora za eno plačo enako kot mora nekdo nabrat za 10 plač. Večji kot je lažje nabere več ima obiskovalcev in sponzorjev?
Preberi se enkrat uvod clanka, kjer malo pisem o oglasevalcih.

Poznas, razen Pozarja, kak primer blogerja, ki se prezivja?
crt sporočil: 27.253
[#2604847] 01.07.16 08:56 · odgovor na: (#2604840)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [crt]
> > [Inside]
> > > [crt]
> > > > [Inside]
> > > > Kako blogerjem znese imet vse brezplačno velikim časopisom pa ne?
> > >
> > > ker pokrivajo stroske 1 osebe ali pa se to ne?
> >
> > drugače pa mora tudi za 1 osebo zaslužit isto kot za 10.
>
> ha?

Ja nabrat mora za eno plačo enako kot mora nekdo nabrat za 10 plač. Večji kot je lažje nabere več ima obiskovalcev in sponzorjev?
a pa se strinjas, da je cilj "nabrati za eno placo" (kolkor bo sploh izpolnjen), nekolko lazji od "nabrati za 10 plac"?

seveda tudi nikakor ne drzi, da vec kot imas zaposlenih, vec imas prometa, obiskovalcev in sponzorjev (niti vse troje niti posamicno).
najobj sporočil: 31.954
[#2604860] 01.07.16 09:27 · odgovor na: (#2604823)
Odgovori   +    3
[Inside]
> [Gustl]
> > [Inside]
> > To praktično pomeni manj komentarjev v forum nič več naročnikov, no morda kako uporabniško ime več. Zanimivo da so zastonj članki enih portalov kot npr. Avto. Hočem rečt da bo treba finančne članke brat drugje tukaj pa Avto??? Ali je to ciljna publika?
> Nas posel ni, da ljudje berejo.
>
> Saj nismo Adria Airways, ki je tu zato, da se ljudje lahko vozijo in ne zaradi dobicka (tajnikarizem:)
Če se vse gleda samo skozi dobiček lahko zapremo marsikaj. Nič se ne splača v Sloveniji. Španovija Adria z JS pomeni da se lahko nekdo vozi na lepo ime in obroke brez pokritja. :)
Kako blogerjem znese imet vse brezplačno velikim časopisom pa ne?
... čuj, če jaz Gustla tukaj forum.finance.si/?m=...571&single prav razumem, bi tudi Finance morale že zdavnaj zapreti štacuno, če na Švedskem ne bi imeli bogatega strica iz Amerike ...

P.S.: meni je najbolj hecno, ko Financarji vsem drugim na veliko pridigajo, češ da je treba vse takoj zapret, če ne prinaša dobička, sami pa se šlepajo na Švede ...
Gustl sporočil: 13.629
[#2604863] 01.07.16 09:30 · odgovor na: (#2604823)
Odgovori   +    3
[Inside]
> [Gustl]
> > [Inside]
> > To praktično pomeni manj komentarjev v forum nič več naročnikov, no morda kako uporabniško ime več. Zanimivo da so zastonj članki enih portalov kot npr. Avto. Hočem rečt da bo treba finančne članke brat drugje tukaj pa Avto??? Ali je to ciljna publika?
>
> Nas posel ni, da ljudje berejo.
>
> Saj nismo Adria Airways, ki je tu zato, da se ljudje lahko vozijo in ne zaradi dobicka (tajnikarizem:)

Če se vse gleda samo skozi dobiček lahko zapremo marsikaj. Nič se ne splača v Sloveniji.
Ne, ni res, marsikaj se splača. Marsikaj pa ne. Marsičesa pa pač ne znamo. Stvar lastnika, da se odloči, koliko dobička pričakuje.

Recimo naši Bonnieri so povsem na svoje stroške šli leta 1989 razvijat prostotržni kapitalizem in demokracijo na Baltik, ki se je še vedno dušil pod Sovjetskim škornjem.

Takrat so ustanovili estonski sestrski časopis Aripaev ( www.aripaev.ee/ ), ki so ga tiskali v Stockholmu in vsak dan z ladjo prepeljali v Tallinn, kjer so ga skrivaj razdeljevali, bil je brezplačnik, brez oglasov. Danes je Aripaev ena najuspešnejših firm v skupini.

Tako da stvar lastnika, ali bo nekaj delal za denar danes, investicijo za naprej ali celo "for greater good". Slovenija trenutno ni blizu temu, kjer je bila Estonija leta 1989, čeprav bi eni radi to tako prikazovali. Torej "greater good" zaenkrat v veliki meri odpade.
MF-561169 sporočil: 380
[#2604865] 01.07.16 09:31 · odgovor na: anon-204390 (#2604765)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
Moram priznat da ze lep cas nisem v celoti prebral kaksnega clanka (ponavadi naslov in podnaslov zadoscata) Forum vam je bil pred leti boljsa stran casopisa, sedaj tudi to zal ne drzi vec...
Vec aktualnih vsebin pa ze lep cas dobis zastojn drugod.
Forum je zacel z zamiranjem, ko so zaklenili komentiranje za zastonjkarje.

Zdaj bo se manj komentarjev s strani le teh in bo se manj zanimiv. tocno 2/7 manj :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2604872] 01.07.16 09:58 · odgovor na: Gustl (#2604833)
Odgovori   +    2
[Gustl]
Financial Times. 570k digital narocnikov na 12 mio obiskovalcev. 4,8% ...z dvema posebnostima, ki visata odstotek.

1) 2/3 digital narocnin je corporate narocnin (veliki paketi z diskontom)

2) pred enim letom so '7 free clankov paywall zamenjali za 'nic free, en mesec free trial paywall
No, ravno ta corporate del je verjetno vzrok, da se se vedno pustijo indeksirati googlu in na ta nacin lahko z nekaj znanja vse preberes zastonj.
Gustl sporočil: 13.629
[#2604876] 01.07.16 10:10 · odgovor na: bc123a (#2604872)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [Gustl]
> Financial Times. 570k digital narocnikov na 12 mio obiskovalcev. 4,8% ...z dvema posebnostima, ki visata odstotek.
>
> 1) 2/3 digital narocnin je corporate narocnin (veliki paketi z diskontom)
>
> 2) pred enim letom so '7 free clankov paywall zamenjali za 'nic free, en mesec free trial paywall

No, ravno ta corporate del je verjetno vzrok, da se se vedno pustijo indeksirati googlu in na ta nacin lahko z nekaj znanja vse preberes zastonj.

To seveda ni naključje. Logika je, da če ima nekdo toliko časa in volje, da izkorišča luknje (ki so tam z namenom, imajo pa seveda downside), potem zelo verjetno ni še blizu točke, ko bi lahko postal naročnik.

In se jih tolerira, večina jih je pa na tak način zgolj v nekem delu sales funnela.

Za prodajo corporate je pravzaprav ena najboljših info, kdo "hvata krivine". Ne samo, kdo išče luknje v paywallu, ampak tudi, kdo deli geslo. Ker s temi podatki dobiš kandidate, ki jim očitno je do branja, le še ponudbo je treba uskladit.

Če imaš metered paywall, kot mi in prejšnji FT, potem ne potrebuješ te google in social luknje, ker ta del publike itak lahko večinoma zajameš s ponudbo free člankov (še lažje z NYT-like metered, ki je brez registracije). Ko prešaltaš na hard paywall s free trial, kot je sedaj FT, moraš pustiti neko luknjo, da privabljaš nove ljudi v funnel, ki so tudi še dleč od free trial.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2604915] 01.07.16 11:52 · odgovor na: anon-49383 (#2604818)
Odgovori   +    1
[janeztomazic]
Kot da je to vse, kar znam delat. Tašča je recimo zadovoljna z mojim znanjem žganja in sekanje drv.
Jaz sem tudi zadovoljen. ZELO! Še veliko bolj kot tvoja tašča!! In žena.

Koliko drv nažagaš in razcepiš, preden čiwkneš bedarijo!?
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2604935] 01.07.16 12:30 · odgovor na: Gustl (#2604833)
Odgovori   +    1
[Gustl]
Jasno. To je normalno. ne izstopas, tako to je. Kaksnih 95% obiskovalcev kateregakoli news portala je taksnih, vsebina jih ne pritegne dovolj, da bi razmisljali o narocnini.

Naroci se obicajno med 1 in 3% obiskovalcev portalov.

Primer.

New York Times ima 1,1 mio digital narocnikov in 65 mio mesecnih obiskovalcev, torej 1,7%.

Financial Times. 570k digital narocnikov na 12 mio obiskovalcev. 4,8% ...z dvema posebnostima, ki visata odstotek.

1) 2/3 digital narocnin je corporate narocnin (veliki paketi z diskontom)

2) pred enim letom so '7 free clankov paywall zamenjali za 'nic free, en mesec free trial paywall

Kje so Finance?

2.700 digital narocnin na 135.000 mesecnih obiskovalcev. 2%

Skratka. Vsi, ki hitite povedat, da vas ne zanima...to je normalno, ni specifika Financ, ni 'Only in Slovenia', to tko je. Vecina produktov ne zanima vecine ljudi.

Edina razlika je ta, da imajo vsi ostali SLO dnevni casopisi skupaj (Delo, Dnevnik, Vecer, Slovenske novice) 700 digital narocnin, torej cetrtino nasih.

Torej se sploh nerazvit trg in je treba pac orat ledino (je podobno v celi V Evropi).
Kaj pa je vaš posel??

Da ljudje kupujejo? Da ljudje plačujejo? Da ljudje pišejo? Da ljudje Berejo? Da ljudje odkrivajo vodo? Včasih vročo, včasih mlačno, včasih mrzlo! Da ljudi informirate? Da ljudi seznanjate? Da ljudi razsvetljujete? .....

Če boste povečali obiskovalce na portalu, boste verjetno dobili tudi več bralcev. In pisalcev na forumu. Ne mislim kakšnih trolov in dinozavrov, ki imajo višek časa pred izumrtjem. Četudi so oni tudi potencialni plačniki in naročniki....

Delo in Dnevnik imata še občasno še kar solidne članke. Na vseh področjih. Sta širok, praktično univerzalni medij. Po svoje tudi znan v slovenskem prostoru. Zavzemata določen profil in publiko.
Vendar je težko komentiranje. Ni nemogoče. Je pa težko kaj komentirati. V Dnevniku moraš deponirati svoj naslov, za delo pa ne vem. Imajo kakšne komentatorje - komenterje in nekaj trolov....

Potem imaš še medijski Tv prostor. Nekaj pobere nacionalni informacijski skret, pop Tv, najbolj brani in obiskani spletni portal pa je privat, v zasebnih rokah (tujega) kapitala.
Zgoraj je zadeva veliko bolj popularna in atraktivna. Tudi za oglaševalce!

Naj se dotaknem še SiolNETa. Plod domačega, neizmernega in prenovljenega butalskega produkta. Po prenovi jim je pobegnil spletni uporabnik Homer!? Zakaj misliš? Zdaj ga lahko bereš na nacinalnem portalu. Spoštovanja vredni pogledi in komentarji. Tudi njega so (včasih) izbrisali na Siolnetu.

Naj ti razložim še poglede glede komentiranja odgovornega urednika na siolnetu!?

Samo povej: zanima me,.... da ne bom tratil časa po nepotrebnem. In bom razložil...

Kje so oglasi, tukaj na forumu? Jih ni več ali jih samo jaz ne vidim? Ali ni naročnika? Z oglasi je pa tako: tudi oni porabljajo prenos podatkov in trošijo baterijo. Zato morda ni slabo, če lahko, četudi za manjši denar, tržiš logotip, ali pa vizitko. Bolje, kakor nič. Tudi video avtooglasi niso slabi. Verjetno so bolje plačani, vzamejo pa malo več časa. Odvisno tudi od računalnika....

Naj zaključim. BISTVO!

Spletni uporabnik Homer je odšel na nacionalni mmc. Tako se je pač odločil.

Ali ga je kdo sploh povabil sem? Ga pozval na participacijo v forumu!?

*Za konec samo še nepomembno (retorično) podvprašanje:
In kako je Odisej oral ledino!?
crt sporočil: 27.253
[#2604938] 01.07.16 12:34 · odgovor na: anon-333107 (#2604935)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 01.07.2016 12:38
[FrRoSt]
Kaj pa je vaš posel??
da poslusamo vsakega poldeta, ki pride mimo za hobi razlagat svoje poglede, kako se prav pocne tisto, kar ekipa 15+ let pocne :)

to seveda ne pomeni, da ima ekipa vse odgovore in vse zna ziher prav. nasprotno, medijski posel je danes taksen, da vsi se vedno iscejo, kako se na novo izumiti. globalno, ne tojemoznosamovsloveniji.

ampak vseeno je za razumet, da to ne gre tako dalec, da imas celo noc pijanko in potem zjutraj vrzes kocko, kaj bos ta dan pocel.

(okej, sicer so fantje nekoc pri meni zradirali komplet zalogo snopsov z raznimi okusi, ampak mislim, da tistemu niso sledile nobene poslovne odlocitve.)
anon-24983 sporočil: 7.885
[#2604939] 01.07.16 12:36 · odgovor na: anon-49383 (#2604731)
Odgovori   +    0
[janeztomazic]
> [Gustl]
> > [0221Re2]
> > In kdaj boste propadli ????
>
> Uf, tezko rect, enkrat zagotovo, predlagam pa drugo vrsto masturbacije, ker tole lahko potraja.

Pri firmi sem cca 10 let, pa smo non stop na robu, samo što nije...
E, vidiš pa smo našli odgovornega. Odkar si ti tam, stalno na robu. Čudno na nikomur ne kapne, da bi te zamenjal, potlej bi bilo njega treba zamenjat. :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2604940] 01.07.16 12:38 · odgovor na: Gustl (#2604805)
Odgovori   +    4
[Gustl]
Nas posel ni, da ljudje berejo.
Pomeni, da boste kmalu postali radio?
anon-24983 sporočil: 7.885
[#2604942] 01.07.16 12:39 · odgovor na: Gustl (#2604805)
Odgovori   +    3
[Gustl]
> [Inside]
> To praktično pomeni manj komentarjev v forum nič več naročnikov, no morda kako uporabniško ime več. Zanimivo da so zastonj članki enih portalov kot npr. Avto. Hočem rečt da bo treba finančne članke brat drugje tukaj pa Avto??? Ali je to ciljna publika?

Nas posel ni, da ljudje berejo.

Saj nismo Adria Airways, ki je tu zato, da se ljudje lahko vozijo in ne zaradi dobicka (tajnikarizem:)
Aha, potlej je imel Požar prav. Vaš cilj z onimi poslovnimi dogodki tudi ni, da ljudje pridejo, važno da plačajo kotizacijo. :)
crt sporočil: 27.253
[#2604943] 01.07.16 12:40 · odgovor na: anon-154083 (#2604940)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [Gustl]
> Nas posel ni, da ljudje berejo.

Pomeni, da boste kmalu postali radio?
tudi poslusanje financ je en cas laufalo.... uporabi iskalnik, prestavi obdobje na tam nekje 2008/9 in isci naslove prisluhnite financam :)

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 ... 10