Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

gogi1 sporočil: 5.314
[120399]
Delavska hranilnica je res posebnost bančnega sistema.Uslužbenci se za svoje stranke potrudijo in vzvišenosti, kot jo občutimo drugje, pri njih ni.Vsi smo enaki.Občutek, ki bi moral biti na vseh bankah, da so oni zaradi nas in ne mi zaradi njih,je očiten.Gospod Stegne je v razmišljanju hiperaktiven in redko kdo ga lahko dohiteva.Usmerja se na tržišča, ki so jih vsi zanemarili, to je kmetijstvo.Tisti, ki tega ne želijo in kopičijo kapital na umazanih obrestih, se lahko od njega učijo, če jih bo želel poslušati.Posluh ima za malega člveka To je DELAVSKA HRANILNICA
Kdo je to mali človek? Ti? Kako se izraža "posluh" za malega človeka?

Pred enim mesecem sem bil na DH na Miklošičevi, pa nisem dobro opravil. Morda nisem izgledal dovolj mali za osebje te prečudovite ustanove.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2599461

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[gogi1]
> [120399]
> Delavska hranilnica je res posebnost bančnega sistema.Uslužbenci se za svoje stranke potrudijo in vzvišenosti, kot jo občutimo drugje, pri njih ni.Vsi smo enaki.Občutek, ki bi moral biti na vseh bankah, da so oni zaradi nas in ne mi zaradi njih,je očiten.Gospod Stegne je v razmišljanju hiperaktiven in redko kdo ga lahko dohiteva.Usmerja se na tržišča, ki so jih vsi zanemarili, to je kmetijstvo.Tisti, ki tega ne želijo in kopičijo kapital na umazanih obrestih, se lahko od njega učijo, če jih bo želel poslušati.Posluh ima za malega člveka To je DELAVSKA HRANILNICA

Kdo je to mali človek? Ti? Kako se izraža "posluh" za malega človeka?
Ih, kako li. Mali clovek tam dobi kredit, ce ga drugje ne, anede? :)
anon-192977 sporočil: 979
Zagovarjam kmečko področje, kjer so ljudje neuki in ne poznajo svojih pravic, še vedno pa razpolagajo z največjim stvarnim premoženjem, to je zemlja.Banke in hranilnice, ki so ustanovljene z njihovim premoženjem, nimajo posluha do njih, ker ne cenijo garancije,ki je ne morejo kapitalsko obračati ali si z njo polniti lastne žepe.Imajo pa ogromne slabitve,kar DH nima, ker je dostopna za komunikacijo in po meri človeka.
Ne vem komu gre njihovo poslovanje tako v nos, da so na tapeti dnevno.Ste že kaj omenili DBS ali druge banke in njihove lastnike.Smiselno bi bilo pogledati v njihove nepravilnosti.

Strani: 1