Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[kajulci]
>Tako mimogrede, eni psi smrdijo ko prasica. Se posebej ko so mokri. A to vas lastnikov ne moti?

Moti k svina. Meni se smrdeči psi tko gravžajo, da ga niti z nohti ne morem počohat. Sicer je pa tako, da današnji blokovski/hišni psi nič več ne smrdijo, jaz že nkaj let nisem srečala smrdečega psa. Smrdijo bolj kot ne vaški psi, zunaj živeči, na slabi hrani itd. Če smrdi pes, ki živi v stanovanju, je z njim nekaj narobe. Naša tamala je smrdela ko prasica, ko smo jo pred dobrimi dvemi leti posvojili iz nekega zanikrnega hrvaškega zavetišča, in sem jo najprej zapeljala veterinarju, da ugotovi od kod ta smrad. In izkazalo se je, da ima vneto celotno kožo, pa sploh ni bilo vidno na uč, pa vneto črevesje. Ko smo ta vnetja pozdravili, je smrad popolnoma izginil. Moji dve ne smrdita niti ko sta mokri, tako kot večina stanovanjskih psov ne. Sicer je pa tako, lastnik ziher ne bo vlačil okoli po službah smrdečega psa, ker ga bo sram, pa ker bo očitno, da bodo vsi popizdili. Mislim, jaz ne razumem, kako si to nelastniki psov predstavljate - pa saj smo lastniki psov čisto normalni ljudje, ki poskrbimo za svoje pse. In tako kot ti ne boš okoli vozil svojega čisto posranega otroka, ki ima drek že 5 ur v plenici, ker ga boš najprej previl, pa čeprav imate tudi starši marsikdaj čudne predstave glede otrok. Ene stvari so pač samoposebiumevne. Jaz sem ziher, da če bi z lučjo pri belem dnevu iskal smrdečega psa po pisarnah širom sveta, da ga ne bi našel. Ker tisti lastnik, ki sploh pride na idejo, da bi svojega psa vozil v pisarno, ima tudi psa, primernega a pisarno. Tisti lastniki, ki nimajo psa, primernga za pisarno, jim niti na pamet ne pade, da bi psa vlekli v pisarno - ker tisti lastniki, ki nimajo psa primernga za pisarno, za psa tudi ne skrbijo na tak način kot recimo mi, in to potem pomeni recimo smrdečega psa.
Prevec kategoricna si; "vsi, vseh, ga ni takega" itd.

Vse sorte kretenov se najde, in prav pogosto ne vedo, da so, ali pa jih lasten kretenizem celo navdaja s ponosom.

People are stupid, selfish and fucked in the head.

Pesjani pa so vecinoma super. Tisti ki zaudarjajo ali grozijo vse povprek, so zal naleteli na slabe lastnike.

Tudi moja zverina lahko gre zraven na delo. Najvecji problem je, da pozre vse, kar lahko spravi skozi goltanec, in potem utegne kozlat, kadar ni uzitno - kar bi bilo v pisarni neprijetno.

Drzi se nacela "za vsak slucaj pojej, ce ni okej, lahko kasneje pac skozlas, ce je dobro, you win!" Ne znam je odvaditi.