Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Do kdaj bodo še izhajale tiskane Finance?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Koliko časa bomo še brali časopise na papirju?
[#2585391] 04.03.16 13:40 · odgovor na: crt (#2585278)
Odgovori   +    2
[crt]
ko so finance online pred 15 leti startale, so bile podmnozica financ v tisku. danes so finance v tisku podmnozica financ online in to precej majhna podmnozica. (lahko se zgodijo kaksne izjeme, ampak by and large je to to.)

tako da je o digitalni narocnini mogoce govoriti v smislu "narocite se na finance in potem kot suvenir dobite kaj tudi naprintano".

ker je publika financ v povprecju nekoliko starejsa, je mogoce tukaj nekaj efekta "tajnica, sprintajte mi ze ta internet," ki je bremza temu procesu. neka strasna bremza pa ni.
Starejša populacija, posebej tisti, ki so upokojenci imajo še vedno raje papir. Predvsem pa imajo čas za branje. Jaz sem odpovedal še zadnjo sobotno izdajo Dela, ker ga nimam časa brat.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2585391

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[vickibedi]
Starejša populacija, posebej tisti, ki so upokojenci imajo še vedno raje papir. Predvsem pa imajo čas za branje. Jaz sem odpovedal še zadnjo sobotno izdajo Dela, ker ga nimam časa brat.
Se pa tudi tu dogaja hitro, predvsem pri mlajsih upokojencih. 17% bralcev Finance.si je upokojencev (32% nad slovenskim povprečjem pri uporabnikih intereneta - MOSS).

Moj fotr je odpovedal vso dnevno časopisje in ga težje spraviš s tablice kot mene s pametnega telefona :)

Strani: 1