Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Francoski dragulj kot z drugega planeta

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
[Avto] Tema: Francoski dragulj kot z drugega planeta
[#2583582] 24.02.16 19:01 · odgovor na: chef (#2583544)
Odgovori   +    0
[chef]
Ker ti motorji poganjajo tudi kombije, bi rekel, da so dovolj zmogljivi :) Niso pa za podiranje rekordov, česar ne omogočata že sama karoserija in nastavitev podvozja :) Števci so le digitalni ja, kdor hoče veliko analogno uro pa naj si kupi DS5 :)
e, čakaj... pa ne moreš zdej primerjat enega C segmentnega karavančka kot je DS5 (ki ma mimogrede 180 konjski 2.0 dizel s 400Nm in kakšne pol tone manj), s skoraj 5 metrskim monovolumnom D segmenta... drugač sem bil pa jaz nad podvozjem prijetno presenečen! za tako "glomazen" avto je zelo okreten in tudi odziven. nagibanje pri menjavi smeri je lepo dušeno, avto se mi še posebej za svojo velikost, skozi ovinke zdel zelo nevtralen, na avtocesti je pa itak absolutna in zelo stabilna križarka... v glavnem, vozne lastnosti za tak avto zelo korektne! tista njihova štirikolesna pogruntavščina deluje zelo dobro, zato se mi je tisti "le" ob "štirikolesnem volanu" v tekstu zdel kar malo podcenjevalen... v glavnem, drugmirko to kontrapcijo jako lajka!
motorji, predvsem 130 konjski, so pa anemični! še posebej, ker je vse ostalo v avtomobilu na dokaj visokem nivoju (obakrat vozil opremo Zen) in je zato "nemoč" motorjev še bolj opazna...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2583582

Strani: 1

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: Francoski dragulj kot z drugega planeta
[#2583584] 24.02.16 19:08 · odgovor na: drugmirko (#2583582)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: chef 24.02.2016 19:21
DS5 sem omenil zgolj v kontekstu (velike) analogne ure ;)
Aja, kaksen "le"? Ne pozabi prvega dela, kjer pise, koga vse jemljejo (zelijo) za konkurenco. Espace ni vec enoprostorec, ampak hoce med drugim biti tudi poslovna "limuzina" in ga je treba tudi kot takega odpeljat. Podvozje je pac naravnano na udobje, 4control obcutno izboljsa voznjo skozi ovinke, v nacinu sport pa bi volan morda vseeno lahko bil bolj direkten. Ni to bmw5 jasno, ampak tega pomoje ne pricakuje noben kupec in mu po tej plati ni kaj ocitati. Bi pa sam ob nakupu gotovo priporocil 4control in multisense, itak pa je vecina prodanih modelov initiale. ;)
anon-154083 sporočil: 6.570
[Avto] Tema: Francoski dragulj kot z drugega planeta
[#2583675] 25.02.16 10:01 · odgovor na: drugmirko (#2583582)
Odgovori   +    0
[drugmirko]
....nagibanje pri menjavi smeri je lepo dušeno...
Nič ni dušeno.

Strani: 1