Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-169504 sporočil: 2.361
Rad bi videl komentar Toplakove, ki je pred časom zastavila besedo za cenilko in upraviteljico ter ju pozivala k "ukrepanju".

forum.finance.si/?m=...765&single

Sicer pa je dosežena cena zelo visoka, jaz bi dal kvečjemu polovico tega zneska. Več bi plačal samo, če bi imel jasen in preverjen načrt, da lahko tam zgradim nekaj pametnega. Mogoče so k temu izkupičku prispevale tudi Finance z brezplačno reklamo.
Škoda, da niste položili varščine in šli noter. To bi pričakoval, glede na to, da furate zgodbo. Mene bi npr. zanimalo, koliko je ponudil Bandelj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2572355

Strani: 1

velikipok sporočil: 1.340
Pa kaj res še vedno verjamete, da je Simona strokovna in nepristranska? Ha-ha-ha...
Razodetje:
Nisem član ali simpatizer SDS, nikoli nisem volil SDS in ga najbrž tudi nikoli ne bom, sem pa na prejšnjih volitvah, najbrž zadnjih, ki sem se jih udeležil, volil JJ, ker ocenjujem oz. sem ocenjeval, da je bil v tistem trenutku, ne glede na njegovo pregovorno lastnost "kar z rokami zgradi z gobcem podre", najboljši in edini sposobni premakniti voz v pravo smer. Seveda z opozorilom, da pa mu več kot enega mandata ne smemo dati, saj je avtokrat t.j. po opravljenem mandatu ga je potrebno za vsaj nekaj časa neusmiljeno odstraniti z oblasti. Kako? To pa je že druga pesem.

Strani: 1