Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[rename]
> [klemenstp]
> > [Breiva]
>
> > Dragi sokomentatorji,
> > danes sem poslal odpoved na finance.si in se bom 21.1.2016 poslovil od tega foruma. Upam, da mi boste sledili, tako da bodo na koncu ostali samo tisti, ki imajo ZA značko in bolševiki.
>
> Kmalu se srečamo kje drugje.
>
> Lp

Žal so drugi forumi neuporabni.
Ali so preveč cenzurirani in tehnično zanič (24ur,siol,delo, mladina), ali pa tehnično zanič (novatv, reporer, demokracija).

Cenzura na Financah je še najmanjši problem. Večji je slabšanje člankov, tanjšanje obsega papiranate edicije in profiliranje uredniške politike (poenostavljeno rečeno) ZA.
Čeprav se to vleče že kar nekaj časa, najbolj evidentno od tistega s stisnjenimi zobmi glasovanja za Pozitivno Slovenijo ;-).
Individualne odpovedi so po mojem še vedno pljunek v morje - bistvene so po mojem naročnine velikih podjetij.

Glede stečaja župana Vuka: dolgove je treba poplačati, kršenje zakona sankcionirati.
Koliko se splača izgubljati čas (tožilske elite) za enega vaškega posebneža pa je drugo vprašanje. Po mojem bi imeli več dela (in večji učinek), če bi se lotili bančne luknje. Dokler ne zastara tudi to.
Zrno na zrno pogača, dinar na dinar palača.