Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pri penziji ne računajte na Kučana in Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163499 sporočil: 950
Zadnja sprememba: anon-163499 22.12.2015 10:50
Ne vem ali sem v kaki drugi državi ali na kakih posebnih tabletih ali je na tabletih kdo drug. Iz članka namreč razmerem, da bo pokojninska blagajna 2020 na robu vzdržnosti. Kaj zdaj to pomeni, da je trenutno vzdržna. Mi znate povedat kako in koliko časa je pri milijardi in pol primanjkljaja vzdržna? Zadnjič sem slišal, da je 25% Slovenije na antidepresivih. Mogoče jih bom moral tudi sam začet jest, ker jaz vzdržnosti trenutno ne vidim. Mogoče bi rabil nek pozitivni kick antidepresivov, da bi dojel vzdržnost.
Prav tako ne vidim niti trohice pameti naših novinarjev. Kako je lahko novinar tako neumen, da bo ob preživljanju treh neaktivnih prebivalcev rešitev poiskal še v dodatnem plačevanju in odvajanju svojih prihodkov. Ali še ne plačujete dovolj davkov in prispevkov na Financah. Ste vsi na minimalcih in si izplačujete na roko? To bi še razumel. Se vam ne zdi, da je treba malo aktivneje spremljati in kritizirati pokojninski sistem in ga poskusiti spremeniti, ne pa goltati antidepresive in plačevati bajne davke in še dodatno sredstva vplačevati v dodatne sheme.
Strah me je ker živim v deželi neskončnih bedakov in ti so prav vsepovsod. V politiki, v medijih, v stroki, praktično kamorkoli se obrneš mrgoli aberveznikov.
Sta pa Janša in Kučan že poskrbela tudi za tvojo pokojnino. Ne skrbet. Začela s e bo ko boš dopolnil 70 let.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2570464

Strani: 1

anon-363684 sporočil: 200
O tem si že enkrat fasal predavanje..... :)))))

Strani: 1