Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
Kako ni tako? Saj ravno na migraciji si je nova24 izborila svoj medijski prostor. Kar je cisto ok, ker zaradi samocenzure so vsi ostali mediji (including finance) sledili

Ampak bolj desno kot tole je pa ze tezko, ker to potem postane desnicarski dzihad za razne blood & honour fane. Dovolj desni so ze sedaj, sam sedaj pa mora potencialna klientela na zalost odpreti zepe.
Prispevkov je še bore malo, sodelavcev isto tako, da jih po njih kar težko dokončno ocenimo. Z ozirom na ustanovitelje, Mladini ne morejo biti podobni, to je 1x1. Večkrat so se opredelili kot pluralen demokratičen medij, ki bo pokrival vse in kjer so dobrodošla mnenja vseh, kar je po mojem brezveze, saj so ravno takšni vsi ostali.
Pod parimi prispevki na dan se na tehnično skromni platformi vedno bolj odvijajo debate med provokatorji in tistimi, ki nanje odgovarjajo. S samimi novicami, ki jih 90% objavljajo vsi, bo težko doseči omebe vreden prostor pod soncem. Bo potrebno nekaj več.
Deklarirati se kot desno usmerjen medij, kjer levičarji nimajo "domovinske pravice" za razlaganje svojih tez o ureditvi države in sveta, bi bilo po mojem tisto pravo.

Btw.,
Siol ima nekaj kolumnistov, ki so mi zelo všeč ampak vse skupaj pokvari tisto, kar visi pod prispevki. Najprej preberem prispevek in si rečem, še so pametni ljudje v tej beznici a, ko svoje pod prispevkom povedo še volilci, grem frocem razlagati, da morajo po koncu šole nujno iz te norišnice. Na Financah recimo, zame butlov ni. So skriti med blizu 200 ignoriranimi.;)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2565756

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 29.11.2015 09:06
[0329Softb]
Prispevkov je še bore malo, sodelavcev isto tako, da jih po njih kar težko dokončno ocenimo. Z ozirom na ustanovitelje, Mladini ne morejo biti podobni, to je 1x1. Večkrat so se opredelili kot pluralen demokratičen medij, ki bo pokrival vse in kjer so dobrodošla mnenja vseh, kar je po mojem brezveze, saj so ravno takšni vsi ostali.
Pod parimi prispevki na dan se na tehnično skromni platformi vedno bolj odvijajo debate med provokatorji in tistimi, ki nanje odgovarjajo. S samimi novicami, ki jih 90% objavljajo vsi, bo težko doseči omebe vreden prostor pod soncem. Bo potrebno nekaj več.
Deklarirati se kot desno usmerjen medij, kjer levičarji nimajo "domovinske pravice" za razlaganje svojih tez o ureditvi države in sveta, bi bilo po mojem tisto pravo.
No, tole je pa tako zelo posevno. Svoboda govora pomeni svobodo govora ne glede na tisto, kar ima za povedati govorec. Seveda mu jo medij lahko omeji, a potem hmm, pusti pac cuden vtis ce je njegova misija "govoriti resnico".

Ce ne zameris, imam obcutek da ste desnicarji malo v svojem svetu, kar se tice sirine podpore za tako skrajna desna stalisca. Da ne bo potem spet kucan kriv, ko bo bralcev premalo, ker se bo zmerni desnici portal zagravzal.

Strani: 1