Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.631
[Glavni forum] Tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala
[#2565649] 28.11.15 13:58 · odgovor na: crt (#2565642)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: Gustl 28.11.2015 13:59
[crt]
po celem svetu je panoga ne ciklicno, temvec sekularno v odmiranju in vsi klasicni mediji (torej tisti, ki imajo iz cesa odmirat, ker so ze prej ziveli) iscejo nacine, kako se na novo izumiti, da bi ziveli se naprej v neki novi obliki.

tako zaradi totalne mutacije oglasnega trga kot navad publike.

pa ni tega, kakor gledam, se nihce resil na tak nacin, da bi lahko ostali rekli aha no, to je to, evo stabilna resitev za naslednjih X let, gas. ne, dogajajo se samo stalni eksperimenti, mogoce bi to slo, mogoce bi slo ono...

in vsak ki vmes ze crkne, daje en mickeno vec dihalnega prostora tistim, ki se migajo, da lahko se malo dlje poskusajo in tipajo dalje v ne kaj dosti manj gosti temi.

to je realnost panoge in ta realnost je globalna. zdej seveda pa... kdor pozna samo slovenijo, je zanj vse to mozno samo v sloveniji.
Posebnost Slovenije (pa ne samo Slovenije, vec teh bogu iza nogu trgov) je v tem, da je pri nas vse z malo delaya (vedno manj sicer) in nam je pravzaprav lazje, ker lahko spremljamo, kaj se nam bo zgodilo.

Drugo je, ce si to upamo priznat, se sprijaznit s tem, pripravit in ukrepat. Malo kristalne krogle, ravno eno leto nazaj

twitter.com/gustlovi...70752?s=09

Ampak vecina na to reagira z "ovo nije fer", javkanjem, cmeranjem in z delovnimi in davcnimi inspekcijskimi racijami po medijih.

Namesto meni bolj smotrne reakcije: "OK, we are in shit, what can we do about it".

Ali za še pametnejse:) - "OK, kaj še znam delat" :)

Dodatek k "to je mozno samo v Sloveniji"...trenutno sem svetovalec pri enem medijskem digitalno preobrazbenem projektu v Bosni. It's like 2005 again :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2565649

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
Zadnja sprememba: sopranos 28.11.2015 14:40
[Gustl]
> [crt]
> po celem svetu je panoga ne ciklicno, temvec sekularno v odmiranju in vsi klasicni mediji (torej tisti, ki imajo iz cesa odmirat, ker so ze prej ziveli) iscejo nacine, kako se na novo izumiti, da bi ziveli se naprej v neki novi obliki.
>
> tako zaradi totalne mutacije oglasnega trga kot navad publike.
>
> pa ni tega, kakor gledam, se nihce resil na tak nacin, da bi lahko ostali rekli aha no, to je to, evo stabilna resitev za naslednjih X let, gas. ne, dogajajo se samo stalni eksperimenti, mogoce bi to slo, mogoce bi slo ono...
>
> in vsak ki vmes ze crkne, daje en mickeno vec dihalnega prostora tistim, ki se migajo, da lahko se malo dlje poskusajo in tipajo dalje v ne kaj dosti manj gosti temi.
>
> to je realnost panoge in ta realnost je globalna. zdej seveda pa... kdor pozna samo slovenijo, je zanj vse to mozno samo v sloveniji.

Posebnost Slovenije (pa ne samo Slovenije, vec teh bogu iza nogu trgov) je v tem, da je pri nas vse z malo delaya (vedno manj sicer) in nam je pravzaprav lazje, ker lahko spremljamo, kaj se nam bo zgodilo.

Drugo je, ce si to upamo priznat, se sprijaznit s tem, pripravit in ukrepat. Malo kristalne krogle, ravno eno leto nazaj

twitter.com/gustlovi...70752?s=09

Ampak vecina na to reagira z "ovo nije fer", javkanjem, cmeranjem in z delovnimi in davcnimi inspekcijskimi racijami po medijih.

Namesto meni bolj smotrne reakcije: "OK, we are in shit, what can we do about it".

Ali za še pametnejse:) - "OK, kaj še znam delat" :)

Dodatek k "to je mozno samo v Sloveniji"...trenutno sem svetovalec pri enem medijskem digitalno preobrazbenem projektu v Bosni. It's like 2005 again :)
Ko sem na hitro preletel kaj je tip pisal, sem videl predvsem tip aktivističnega novinarja, ki ne dela na podlagi poslovnih odločitev, ampak ideoloških. In take zadeve slej ko prej crknejo.

Tisti moj predlog, o izobraževanju, kot nekakšni podpori poslu, je vseeno malo drugačna zadeva. Ker je tisto izobraževanje usmerjeno v to, da se poveča število ljudi, ki se zadevajo, da morajo za kvalitetne informacije plačati.

Se pa strinjam, v Slovenijo pač vse pride z zamudo. Ampak namesto, da bi se temu prilagodili, gre večina v to, da tišči glavo v pesek do bridkega konca. Potem so pa spet vsi drugi krivi.

Strani: 1