Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
Govoriš na pamet ali spremljaš, kakšne stvari objavljajo? :)
Nekaj spremljam, ampak jih ne berem redno (e.g. ne hodim na njihov portal), samo ce dobim po drugem kanalu kak link.
Tu ne gre za pro et cotra. Oni ne, da so contra, oni ne, da se ukvarjajo z vprašanjem, problemtiko. Oni so...eee... forum.finance.si/?m=...054&single
No, to prinasa obisk, vsaj v tem casu.
Meni izgleda, kot da je nekdo zadolžen za brskanje po youtube in skrajno desničarskih portalih in iskati neumnosti "ki dokazujejo in prikazujejo pravo resnico".
Tega obcutka (se) nisem dobil, res pa je da sem po moje videl manj kot 5% clankov.
Skratka ne gre za "mi smo pa proti migraciji, islamizaciji, tu so naši argumenti, kakšnikoli že so". Gre za igranje na čustva (ja vem, cmeravci in oh in sploh dobrotniki na drugi strani se tudi to gredo).
Saj zato. Folk ima poln kurac. Saj svedi tudi ne marajo Svedskih Demokratov, a jih bo veliko volilo to stranko samo zaradi tega, ker jim je dost mainstream politike, ki vsa trobi v isti rog.

Na slovenski (pa i sire) medijski sceni je trenutno isto. Napises clanek proti migrantom, ki nima nobenih pametnih argumentov, pa bos imel enako branost, kot ce bi napisal clanek poln dobrih argumentov. Ker bralci so pac tisti folk, ki popizdeva nad mainstream mediji in ta skupina se je v zadnjih 3 mesecih zelo zelo povecala, drugega ventila pa nima, se posebej ob lovu na carovnice po forumih in facebooku.

To je komot lahko prehodni pojav, a ce se medij na tem postavi na noge, je pac cisto vseeno. Ves, tako kot ko jaz pravim da so doloceni biznisi debilni in mi vsi zabrusite, da to pa ni vazno, vazno je da se denar sluzi, tudi ce je jasno, da bo tak biznis cez 2 leti crknil :)
Kar ne dvomim, da je trenutno všeč Google Analyticsu, ali je dovolj za biznis, pa nisem prepričan.
Kot sem ze rekel, odvisno od konkurence. Recimo, ce Simona Toplak pobegne iz hladilnika in spet napise kaksno kolumno tipa "hocem crnca" bodo na novi24 ful zadovoljni, ker bodo jezni bralci sli pac malo vec k njim brat. Ce bo pa steinbuch lahko mirno pisal o problemih migracij in pozival k zajezitvi, bo pa nova24 imela pac upad bralcev.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2565577

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
Zadnja sprememba: Gustl 27.11.2015 20:54
[bc123a]
> Meni izgleda, kot da je nekdo zadolžen za brskanje po youtube in skrajno desničarskih portalih in iskati neumnosti "ki dokazujejo in prikazujejo pravo resnico".

Tega obcutka (se) nisem dobil, res pa je da sem po moje videl manj kot 5% clankov.
Ne dobiš njihovih oglasov v Twitter feedu? Pa pizda, kaj sem jaz takega naredil, da so me določili kot target group :)

P.S. Off I go, it's beer o'clock... :)
Gustl sporočil: 13.629
Zadnja sprememba: Gustl 28.11.2015 12:23
[bc123a]

> Tu ne gre za pro et cotra. Oni ne, da so contra, oni ne, da se ukvarjajo z vprašanjem, problemtiko. Oni so...eee... forum.finance.si/?m=...054&single

No, to prinasa obisk, vsaj v tem casu.
Kar je OK, ce je bil to marketinski plan v casu vpisa delnic. Kjer gre bolj za emocije kot racio. Dvomim, da so tako zviti.

Ker ce pa je to core sicersnje uredniske politike, potem bo pa jeba. Just another 24ur, mal drugacnega vonja in barve.

Ali drugace.

www.domovina.je deluje, da zeli biti medij.

www.nova24TV.si deluje, da zeli imeti unique visitors/users v Google Analytics.

Od unique visitor pa ne mores zivet v Slo pa cak i sire...

Strani: 1