Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.948
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2559386] 28.10.15 09:43 · odgovor na: anon-204390 (#2559283)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [kajulci]
> > > > >. eh, glih vi se morate pritoževati, ker ste vi potencialni naročniki, ki to nočete postati zaradi čakalnice ...
> > > > Tega ne veš. To ve Gustl. Morda je praksa pokazala, da trpanje ljudi v čakalnico folk spreobrne in se ravno zaradi čakalnice več ljudi naroči.
> > >
> > > ... ja, skrivnostna so pota Gospodova ... evo, mogoče pa Gustl ob branju njegovih kilometerskih postov uživa še bolj, kot v čakalnici uživa naš nemški ZRN makroekonomski grešnik valsidalado, ko jih piše ...
> > >
> > > > Pe še to, tisti ki te ignorira, lahko bere tvoje poste, ti pa ne moreš brati njegovih. Tko da če hočeš, da ignoranti tebe ne morejo brat, jim moraš tudi ti dati na ignore. Kar pa za admina ne velja, oni lahko berejo vse ali pa nič, kot hočejo.
> > >
> > > ... eh, to vem že dolgo ... ... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...282&single je v svojem prejšnjem forumskem življenju gospa Petunija lepo razložila, da ko nekoga daš na šit listo, je political statement, sporočilo, da se z nekom globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da ne bereš in ne ocenjuješ njegovih postov ... jebiga, jaz tega sicer ne razumem glih najbolj, ampak je to verjetno zato, ker ne razumem globine njene ženske duše ...
> > >
> > > P.S.: pet minut bom odsoten, ker grem za kazen klečat na koruzo ...
> > To ni res. Ko daš nekoga na ignore listo, ne vidiš več njegovih postov.
> > Lahko označiš še posebno opcijo, da tudi on ne vidi več tvojih postov (privzeto pa to ni označeno). Shit lista pomeni - da me teženje nekoga ne zanima več.
> >
> > p.s.
> > Začasno lahko sicer bereš njegove poste, če v filtru označiš [beri vse]
> ... čuj, to se ti s Petunijo zmeni, kaj je res in kaj ne, jaz pa nimam druge izbire, kot da ji verjamem na besedo, ker bi me v nasprotnem ziher še bolj ignorirala ...
>
> P.S.: jaz nikogar ne ignoriram in nimam nikogar za prijatelja, tako da nimam pojma, kako ta zadeva funkcionira ...
Ne vem kaj sta imela s Petunijo (da te ženska ignorira kar dvakrat), ampak zadeva preverjeno deluje kot sem zapisal zgoraj.
... čuj, midva s Petunijo sva imela in še vedno imava njenega Janeza, ki mu ona brezpogojno verjame, jaz pa mu verjamem malo manj in me Petunija zato za kazen ignorira ... no, jeba pa je, da če Petunija hoče svojega Janeza branit pred mojim zlobnim jezikom, mora vedno prebrati, kar tukaj napišem in se zato verjetno poslužuje metode, ki si jo opisal in ki jo je v onem nalimanem postu pravzaprav opisala tudi sama ...