Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

anon-116402 sporočil: 4.340
[#2556023] 13.10.15 16:30 · odgovor na: anon-363684 (#2556017)
Odgovori   +    18
[Endimion1]
Pizda ste trigger happy. Mal se nasmejte pa je..

On a more serious note. Vsi zdajle racunate na 3 mio.
Jaz nič ne računam. Tudi ne vem zakaj imate nekateri percepcijo, da smo vsi tisti, ki sedaj ne zlivamo gnojnice po nečem, ki sploh še ne obstaja, z vsemi štirimi vpeti v to.
Kaj pa če IPO niti slučajno ne uspe? 3 mio ni mal denarja. In 100€ lot?
Delnica krke ki vsako leto prnese nekaj dividende....

Kaj lahko se zgodi da je teh zavednih slovencev le velik gobec... Pa pol?
Pač ne uspe. Ti boš napisal sto prispevkov o tem kako je bil to itak že vnaprej zavožen projekt. Pa Finance bodo napisale par člankov. Nekaj ljudi bo jokalo da so bili nategnjeni. Najbolj glasni bodo seveda tisti, ki delnic sploh ne bodo kupili in bodo polom samo izkoristili za dodatno zlivanje gnojnice po akterjih v tem projektu.

Sicer pa ne bo nič posebnega. Kos, Golob, Senica in njim podobni ptiči bodo še naprej letali na davkoplačevalsko gorivo. Cerar bo do penzije preučeval svojo etično držo v vlogi PM. O tem bo verjetno napisal tudi nekaj knjig za otroke (kot se za uni profesorja brez omembe vrednih znanstvenih objav spodobi). Če bo do konca mandata priden, bo lahko vsako leto državi prodal nekaj mnenj negovih študentov, pod katera se bo sam podpisal. RTV bo pa še naprej negledljiva.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2556026] 13.10.15 16:57 · odgovor na: bc123a (#2556021)
Odgovori   +    4
ni se veliko spremenilo...

pred 25 leti smo se zajebavali iz ljudi z diplomami iz pristine, dandanes se bomo pac iz ljudi, ki so tam pridobili doktorate...
anon-116402 sporočil: 4.340
[#2556029] 13.10.15 17:08 · odgovor na: bc123a (#2556021)
Odgovori   +    9
[bc123a]
> [najobj]
> P.S.: kot da bi bilo vsem malo nerodno, se s tem prva.sds.si/News/Details/2402 na totem forumu ni še noben pohvalil, pa je Janez že celi teden doktor ...

Castni doktorat je neke vrste odlikovanje, ne pa doktorat. In iskreno, tudi ce univerza nima doktorskega programa, ga verjetno lahko podeli.

Ampak v sloveniji niti naziva dr. ne smes uporabljati s castnim doktoratom. To je pac medalja za zasluge. Apriori nic slabega, razen tega da je ravno iz Pristine, kar je pac malo hecno :)
Kot marsikje, je tudi pri častnih doktoratih le Kučan boljši od Janše. Pri prvem od njegovih častnih doktoratov ni šlo zgolj za obskurno univerzo, ampak se je porajal dvom, če le-ta sploh obstaja (bojda tista tiskarna doktoratov vendarle obstaja). Pri drugem pa obstajajo sumi, da je bil častni doktorat kupljen z davkoplačevalskim denarjem.
rx170 sporočil: 6.417
[#2556036] 13.10.15 17:28 · odgovor na: anon-116402 (#2556029)
Odgovori   +    0
[usimoncic]
> [bc123a]
> > [najobj]
> > P.S.: kot da bi bilo vsem malo nerodno, se s tem prva.sds.si/News/Details/2402 na totem forumu ni še noben pohvalil, pa je Janez že celi teden doktor ...
>
> Castni doktorat je neke vrste odlikovanje, ne pa doktorat. In iskreno, tudi ce univerza nima doktorskega programa, ga verjetno lahko podeli.
>
> Ampak v sloveniji niti naziva dr. ne smes uporabljati s castnim doktoratom. To je pac medalja za zasluge. Apriori nic slabega, razen tega da je ravno iz Pristine, kar je pac malo hecno :)

Kot marsikje, je tudi pri častnih doktoratih le Kučan boljši od Janše. Pri prvem od njegovih častnih doktoratov ni šlo zgolj za obskurno univerzo, ampak se je porajal dvom, če le-ta sploh obstaja (bojda tista tiskarna doktoratov vendarle obstaja). Pri drugem pa obstajajo sumi, da je bil častni doktorat kupljen z davkoplačevalskim denarjem.
To je argumentacija v stilu sosedov Janez je tudi orehe kradel. Bedarij ni mogoče opravičiti z dejstvom, ker je nekdo drug tudi počel bedarije.

Sicer mene poslovni model ne prepriča. Nimajo niti poslovnega načrta, niti projekcij denarnega toka ali poslovanja za naslednjih 5 let, izračunanih internih stopenj donosa na kapital itd.

Da pa bi denar dajal tej združbi jako sumljivega porekla, pa tudi nekako nimam motiva.
anon-363684 sporočil: 200
[#2556042] 13.10.15 17:59 · odgovor na: rx170 (#2556036)
Odgovori   +    2
Nimajo nič....

In to je hud gamble na strani SDS....
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2556046] 13.10.15 18:30 · odgovor na: anon-363684 (#2556017)
Odgovori   +    15
[Endimion1]
Pizda ste trigger happy. Mal se nasmejte pa je..

On a more serious note. Vsi zdajle racunate na 3 mio. Kaj pa če IPO niti slučajno ne uspe? 3 mio ni mal denarja. In 100€ lot? Delnica krke ki vsako leto prnese nekaj dividende....

Kaj lahko se zgodi da je teh zavednih slovencev le velik gobec... Pa pol?

Endimion, meni se pa zdi, da je le tebe en sam gobec, in to fejst umazan.
Mir daj in tiho bodi, če ne znaš kaj pametnega povedat!
bc123a sporočil: 48.253
[#2556051] 13.10.15 19:15 · odgovor na: anon-43949 (#2556046)
Odgovori   +    1
[sreckos]
> [Endimion1]
> Pizda ste trigger happy. Mal se nasmejte pa je..
>
> On a more serious note. Vsi zdajle racunate na 3 mio. Kaj pa če IPO niti slučajno ne uspe? 3 mio ni mal denarja. In 100€ lot? Delnica krke ki vsako leto prnese nekaj dividende....
>
> Kaj lahko se zgodi da je teh zavednih slovencev le velik gobec... Pa pol?


Endimion, meni se pa zdi, da je le tebe en sam gobec, in to fejst umazan.
Mir daj in tiho bodi, če ne znaš kaj pametnega povedat!
Jaz zelim jansatovi tv vso sreco. Bom pa orenk pissed ce bo cez dve leti nekdo tulil da je kriva za slabo poslovanje udbomafija in da je morebitna zahteva za stecaj zarota starih sil.

Saj bi mislil drugace, pa na zalost desnica ne daje upanja da bo drugace.
bc123a sporočil: 48.253
[#2556057] 13.10.15 19:38 · odgovor na: (#2556054)
Odgovori   +    5
[rename]
Jaz pa mislim, da bo delnic zmanjkalo zelo hitro.
Zivi bili pa videli. Kot sem rekel, cenim to, da desnica poskusa narediti medij s svojim denarjem oziroma denarjem pristasev.
Gustl sporočil: 13.631
[#2556060] 13.10.15 19:41 · odgovor na: (#2556054)
Odgovori   +    1
[rename]
Jaz pa mislim, da bo delnic zmanjkalo zelo hitro.

Se pa vidi odnos tudi v tej diskusiji : eno samo posmehovanje in pljuvanje, vkljucno s clankom samim, ki ze v naslovu kaze na negativen odnos do alternativnega medija.
Zakaj pisete JansaTV, saj je ime NovaTV?


P: kupil bom par deset delnic.
A dej no, zakaj?

Zrasla je na Jansevem zelniku, ustanovitelji so ljudje iz njegovega kroga z njegovim sojetnikom v prvih vrstah, sami ne skrivajo, da je glavna opora SDS, a mi naj se pa foliramo, da to ni Janseva TV?


Nisi protestiral, ko je nekdo nacionalko oznacil za Hanzi TV, ceprav se ne imenuje tako. :)

P: edino prav, jaz vsako leto Wikipedijo podprem, ko me pocukajo, ker se mi zdi pac pomembno in uporabno.
najobj sporočil: 31.972
[#2556062] 13.10.15 19:47 · odgovor na: bc123a (#2556021)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.10.2015 19:51
[bc123a]
> [najobj]
> P.S.: kot da bi bilo vsem malo nerodno, se s tem prva.sds.si/News/Details/2402 na totem forumu ni še noben pohvalil, pa je Janez že celi teden doktor ...
Castni doktorat je neke vrste odlikovanje, ne pa doktorat. In iskreno, tudi ce univerza nima doktorskega programa, ga verjetno lahko podeli.

Ampak v sloveniji niti naziva dr. ne smes uporabljati s castnim doktoratom. To je pac medalja za zasluge. Apriori nic slabega, razen tega da je ravno iz Pristine, kar je pac malo hecno :)
... eh, seveda vem, kaj pomeni častni doktorat ... no, je pa za žlehtnobo moje sorte vseeno fajn občutek, ko se spet lahko malo pohecam iz Janšatovih na totem forumu, pa nobenega niti slučajno ne zamika, da bi protestiral, sploh ker je njihov doktor "doktoriral" na njim tako zelo cenjenem Balkanu in še iz časov Juge najbolj cenjeni Prištini ...

P.S.: ker je novopečeni častni doktor prvi počaščeni s častjo častitljive univerze, bo zanimivo videti častivredno družbo, ki se mu bo priključila ...
najobj sporočil: 31.972
[#2556068] 13.10.15 20:09 · odgovor na: (#2556064)
Odgovori   +    0
[rename]
Najobj, ti si budala na kubik.
Castni doktorat se prejme, se ne doktorira.
Obrazlozitev si prebral?
Podelili so mu ga za delovanje pri demokratizaciji na ozemlju nekdanje skupne drzave.
... čuj, toto budalo nisem opazil, kot ti nisi opazil, da se zajebavam, tudi če doktoriranja ne bi dal v narekovaje ... evo, če pa ti vsega tega nisi opazil, ker si budala, pa jaz ne bom presojal, naj to presodijo drugi tukaj prisotni ...

P.S.: tako si se razburil, da si pozabil napisat, da ti z Janšo in SDS nimaš nič ... khmm, ker si do zdaj v podobnih primerih to vedno poudaril ...
rx170 sporočil: 6.417
[#2556069] 13.10.15 20:09 · odgovor na: (#2556063)
Odgovori   +    1
[rename]
Si pomislil na to, da pa bo morda novatv objektivni porocevalec in ne "trobilo SDS"?

Looooooooooooooooooooooooooool. To je pa vic desetletja. Vsaka čast...
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2556073] 13.10.15 20:14 · odgovor na: bc123a (#2556051)
Odgovori   +    10
[bc123a]
> [sreckos]
> > [Endimion1]
> > Pizda ste trigger happy. Mal se nasmejte pa je..
> >
> > On a more serious note. Vsi zdajle racunate na 3 mio. Kaj pa če IPO niti slučajno ne uspe? 3 mio ni mal denarja. In 100€ lot? Delnica krke ki vsako leto prnese nekaj dividende....
> >
> > Kaj lahko se zgodi da je teh zavednih slovencev le velik gobec... Pa pol?
>
>
> Endimion, meni se pa zdi, da je le tebe en sam gobec, in to fejst umazan.
> Mir daj in tiho bodi, če ne znaš kaj pametnega povedat!

Jaz zelim jansatovi tv vso sreco. Bom pa orenk pissed ce bo cez dve leti nekdo tulil da je kriva za slabo poslovanje udbomafija in da je morebitna zahteva za stecaj zarota starih sil.

Saj bi mislil drugace, pa na zalost desnica ne daje upanja da bo drugace.

Kakšno upanje bi rad dobil?
Dogajanje z DUTB je še čisto sveže, mislim, da nam ogromno pove o tem, kakšne so razmere pri nas in kdo pa kako dejansko vodi to državico - naravnost v propast!
Ti to daje boljše upanje, da bo drugače, kot ga daje "desnica" z eno ubogo Novo TV, že ob prvi novici vso opljuvano?

Najbolj udobno je tuliti z volkovi, ne proti njim, to vemo. In vendar!
Iz svojih medijev, ki jih plačujemo reveži, neprestano sejejo sovraštvo in laž, samo z njimi je "računica" pa "medijski kolač", a enkrat bo tudi tega enoglasnega in složnega tuljenja konec in z njim tudi njihove "računice" - na to se lahko zanesemo.
Še veliko večji in močnejši imperiji so razpadli v prah in enkrat bo tudi našega udbo-balkanskega, partijsko-mafijskega, na smrtnem strahu in morju krvi zgrajenega konec, poginil bo, ne bo pomagalo, niti če si zmečejo vse tiste milijarde evrov, ukradene našim ljudem, njihovim vnukom in pravnukom, v svoj nenasitni gobec.
Gustl sporočil: 13.631
[#2556076] 13.10.15 20:20 · odgovor na: (#2556063)
Odgovori   +    0
[rename]
Si pomislil na to, da pa bo morda novatv objektivni porocevalec in ne "trobilo SDS"?
Pravis, da ni mozno kaj takega?
Ne, nic ne pravim glede tega. Nimam niti nekega odnosa do tega. TV sprejemnika nimam ze vec kot eno leto, ne gledam ostalih kanalov, tudi tega ne bom.

Pravim samo, da ni ravno treba folirat, da to pa ni povezano z SDS, ve vsi vemo, da je. Kako bodo porocali, se bo se pokazalo...
Si predstavljas, kako bi bilo Financam ljubo, ce bi morali vsi imetniki stalnega prebivalisca placevati narocnino na Delo?
Kaj ima to veze s tem, da je ta TV projekt Janse in Co?

Ker "give me a break" sem ti dal samo na tvoj "ni fer, da ste JansaTV poimenovali Jansa TV".
Gustl sporočil: 13.631
[#2556081] 13.10.15 20:37 · odgovor na: (#2556078)
Odgovori   +    1
[rename]
Veze ima v toliko, kergre za posledico medijskega enoumja, ki ga sicer moramo financirati vsi imetniki elektrostevca.
Ki se kaze tudi v (tokratni) demonizaciji Janse.... V slogu, vse kar ima njegov predznak, je slabo....ze zaradi in zgolj zaradi njegovega imena. Ali imena stranke...ne glede na vsebino.
Zaradi tega se lahko pod nos obrises z objektivnostjo, ki jo pricakujes od TV.

Ker objektivnost vedno ocenjuje koncni odjemalec subjektivno.

Ti vidis v tem clanku neko blatenje, jaz vidim z argumenti podprt clanek o politicnem projektu, ki vstopa v trg, ki je sam od sebe v 3pm.

Clanek je isti. Midva drugace sprejemava.

Prenesi to na nekaj 100.000 ljudi...
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2556085] 13.10.15 21:23 · odgovor na: (#2556078)
Odgovori   +    8
[rename]
Veze ima v toliko, kergre za posledico medijskega enoumja, ki ga sicer moramo financirati vsi imetniki elektrostevca.
Ki se kaze tudi v (tokratni) demonizaciji Janse.... V slogu, vse kar ima njegov predznak, je slabo....ze zaradi in zgolj zaradi njegovega imena. Ali imena stranke...ne glede na vsebino.
Gustlu je enoumje všeč in prav se mu zdi, da to lopovščino vsi financiramo, tudi tisti, ki nam je enoumje zoprno. Sicer bi ga moral plačevati iz svojega žepa, če bi hotel uživati v njem. Mi pa nismo tako pametni kot on, zato si moramo Novo TV plačevati sami. In to mu je še bolj všeč. Ni lepšega kot smejati se drugim, ki plačujejo, medtem ko sam uživaš, uživanje pa plačaš le s poklicno ukrivljeno hrbtenico in privajenim ponižnim pogledom proti vrhovom... Blagor mu, kot pravi neki evangelij.

Tudi demonizacija Janše mu je všeč. Dokler se ne spravijo še nanj, na Gustla, je z njo vse v redu, ploska ji in še sam k demonizaciji navdušeno kaj pritakne, tako kot ona stara baba pritakne butarico k Husovi grmadi, o sancta simplicitas!

In Gustla tukaj imenujem po krivici, v mislih namreč ne morem imeti samo njega, reveža, ki po ničemer ne izstopa, pač pa vseh 571 enakih novinarskih revežev, ki nam enako navdušeno vsak dan krojijo nemilo usodo po kroju "levice" oziroma njenih vsemogočnih in nezmotljivih stricev, ki nam jih radi kažejo. Niso kar tako, njihova "misel" je uničila že tri države, pa so še vedno nezmotljivi!
Ampak tudi oni bodo najbrž enkrat le dočakali pošteno plačilo za svoj nesebični trud na živem "narodovem telesu"...
anon-344832 sporočil: 75
[#2556087] 13.10.15 21:26
Odgovori   +    0
Samo stran od tam! Izmislili so si lep način, kako zvabiti še kakšen euro od pohlepno zaslepljenih Slovencev! Čudna druščina se zbira okoli tega projekta, samo še RKC naj ponovno zagrabi za ponujeno odlično finančno priložnost!
Gustl sporočil: 13.631
[#2556093] 13.10.15 22:25 · odgovor na: anon-43949 (#2556085)
Odgovori   +    0
[sreckos]
> [rename]
> Veze ima v toliko, kergre za posledico medijskega enoumja, ki ga sicer moramo financirati vsi imetniki elektrostevca.
> Ki se kaze tudi v (tokratni) demonizaciji Janse.... V slogu, vse kar ima njegov predznak, je slabo....ze zaradi in zgolj zaradi njegovega imena. Ali imena stranke...ne glede na vsebino.

Gustlu je enoumje všeč in prav se mu zdi, da to lopovščino vsi financiramo, tudi tisti, ki nam je enoumje zoprno. Sicer bi ga moral plačevati iz svojega žepa, če bi hotel uživati v njem.
Na, ze takoj v zacetku si zajebal, kaj sele naprej :)

Nimam TV, ne morem uzivat v tem enoumju.
Gustl sporočil: 13.631
[#2556094] 13.10.15 22:27 · odgovor na: (#2556092)
Odgovori   +    0
[rename]
Gustl vsaj ni podpisal peticijo N571, zato si ga neupraviceno na trdo prijel :-)
To je kategorija "pao mrak na oci".

Nesposoben kakrsnekoli debate, samo custveni izliv...

Kar niti ni tako slabo za spraznit se za pred spanjem :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2556110] 14.10.15 06:34 · odgovor na: anon-43949 (#2556073)
Odgovori   +    0
[sreckos]
Kakšno upanje bi rad dobil?
Da bo biznis profitabilen, oziroma ne, to je ze prevec - da ne bo globoko v rdecem, dokler ne skuri kesa.

Mislim da tule Gustl najbolj pozna ozadja in skrite statistike tako financ, kot ostalih medijev, tako da ga dajte poslusat, no :)
shevchenko sporočil: 21.898
[#2556119] 14.10.15 07:21 · odgovor na: bc123a (#2556110)
Odgovori   +    0
pa ne jim vzet veselja no..naj investirajo v janso, to so cakali 25 let...
bc123a sporočil: 48.253
[#2556121] 14.10.15 07:25 · odgovor na: shevchenko (#2556119)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
pa ne jim vzet veselja no..naj investirajo v janso, to so cakali 25 let...
absolutno sem vesel, da so se tako odlocili.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2556123] 14.10.15 07:32 · odgovor na: bc123a (#2556121)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [shevchenko]
> pa ne jim vzet veselja no..naj investirajo v janso, to so cakali 25 let...

absolutno sem vesel, da so se tako odlocili.
ce nic drugega bo doprinos jansatv, da bomo verjetno zaceli bolj ceniti tisto, kar obstaja v medijskem prostoru danes...
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2556141] 14.10.15 09:19 · odgovor na: (#2556092)
Odgovori   +    7
[rename]
Gustl vsaj ni podpisal peticijo N571, zato si ga neupraviceno na trdo prijel :-)

Žal mi je, ampak nisem dosti zgrešil. Prilagam citat znanega pregovora o raci in njemu priljubljene Wikipedije:

If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

Če želi biti kaj več kot 572. raca, naj se spremeni, pa bo dobil drugačno oceno.
anon-243516 sporočil: 3.391
[#2556143] 14.10.15 09:21 · odgovor na: anon-363684 (#2555872)
Odgovori   +    10
Uf, kakšna "analiza", vredna samega Jankovića, Kučana, Golobiča. Za tri "lurč..." ure, praviš. Bejž' no, bejž'-bebavosti novuianrjev Dela, Dnevnika in Mladine, Večera in hokus-pokusa osebno bankrotiranega Crnkoviča je toliko, da bi moral dan imeti 25 ur, če bi hotel povedati vso resnico. Kaj imaš od Dela, razen laži? Kaj imaš od Dnevnika? Razen laži? Vse to pretvoriti v dejansko stanje in resnico zahteva 80 novinarjev, ki so NOVINSRJI, ne zmazki po tvojem okusu.karbe, mar-keši in stepišniki. Sicer pa-zakaj se jo bojiš? Ne maraš resnice in demokracije? Aja, pa t'ko povej, nje!
anon-363684 sporočil: 200
[#2556147] 14.10.15 09:25 · odgovor na: anon-43949 (#2556046)
Odgovori   +    8
Vse kar je pametnega pri tem projektu za povedat je tole:

1. Medijski trg je v buli. In prihodki upadajo prav vsem, tako iz naslova naročnin kot iz naslova oglaševalskih prihodkov. VSEM. In to ni slovenski unikuum. to se dogaja povsod.

2. iz 1. izhaja da bo tudi ta medijska hiša prvenstveno kurila denar. ne generirala denar.

3. iz 1. in 2. sledi da je naložba v tak podjem nesmiselna z investicijskega stališča.

To so tri točke, ki mene, kot zaposlenega v finančni instituciji, ki dnevno poskenira cca 7000 različnih večjih in manjših podjetij, tako doma kot v tujini, pregleda njihov položaj v oziru do konkurence, njih poslovanje itd... EDINO ZANIMAJO!!!!

In ko vam, desnim nekdo reče, da se vložit denar v to dejansko ne splača, imamo pa umazan gobec? Res da se pol še mal norca delamo ampak hey.. za to so je vaš Vožd kar sam kriv. Ta sam po sebi daje material za smeh.. a pustimo to.

Zdaj pa k politiki.

Nova24TV bo neodvisni strokovni medij. Bojda.. Oh wait. Presvitli častni dr. je v brošuri izjavil da bo to zadeva ki bo dajala resnico, citiram: "kako naj demokracija deluje, če ne poznamo resnice?". Skratka, nomenklaturni mediji, kot jim pravite, ne dajejo resnice? Oziroma, še boljše, teh resnic je več? Skratka, daje mi vedet, da bo ta medij ne dajal objektivnega pogleda na katerokoli tematiko, ampak širil resnico.

Katero resnico? Skoraj vsi ustanovni delničarji te medijske hiše so tako ali drugače globoko povezani z SDS. Skoraj vsi. IN mi je zanimivo. Oni ki so najbolj zainteresirani za delovanje te medijske zgodbe (Stranka SDS), so vplačevali smešne zneske v kapital družbe (Ko poslanec ne zmore fliknit več kot ušivih 500€ za delovanje "ta prave" medijske hiše upravičeno strižem z ušesi).

V Brošuri gredo še tako perverzno daleč, da primerjajo naročnino na RTV (Ki gre tudi meni na kurac, a kaj čem. plačat jo moram tko ko vsi ostali), z nominalno ceno delnice. Pa pizda vam zelje grizla. Eno je plačilo storitve, drugo pa vplačilo kapitala. Ammm... A ko bo mesečna naročnina na članke spletnega portala 5€ mesečno, bomo pa rekli, "Ja sej smo ja že dal. Sej smo delničarji, dej primc zrihti..."

dr. Ivan Štuhec: "... Zato podpiram nov medij s poslednjim upanjem..." Lubi Bog. Kaj pa boš pol Ivan? Se s cerkvenega turna na glavo dol vrgel? Kaj bo, če tudi ta medij crkne???? Ja prav nič.

Ampak ok.. Stranka SDS je končno dočakala svojo televizijo, radio in spletni portal. Super. Zdaj bom končno lahko nehal poslušat, kako oni ne pridejo do besedo nikjer. Sej majo svojo televizijo. Dejte ne, dajte si duška... zdej res mate vse. Ne samo zelo disciplinirano strankarsko mašinerijo, ampak tudi svoje medije. Skratka, ne več o tem, kako je v Sloveniji medijsko enoumje. Od 15.102015 ko portal zalaufa, tega enoumja ni več. Jokate lahko do jutri. IOd jutri naprej.. nič več. te svete pravice (Tudi če bi to bilo res), nimate več. Toliko medijske minutaže, kot jo je imela SDS pred volitvami 2014 že zaradi zaprtega janše, ni imela nobena druga stranka.

Aua... že ko pravioš da imam jaz umazan gobec.

Prospekt pred izdajo, točka 3.8.4.3. (Način distribucije programa)
Prizadevali si bodo pridobiti status posebnega pomena (Kar omogoča brezplačno oddajanje v multiplexu a, ker mora to RTV Slovenija po Zakonu zagotavljat). Hkrati pa omogoča tudi sodelovanje na razpisih, kjer se pridobiva JAVNA SREDSTVA.

Skratka, Delniška družba, ki je povsem komercialni projekt, računa, da bo pridobila status programa posebnega pomena, s čimer bi dobila pravico, da jim komunajzerska RTVSLO omogoči oddajanje na svoji komunajzerski infrastrukturi. in hkrati računa na državni jošk.

IN touche stavek (Stran 50 v Prospetku, pod 3.8.7 - zaposleni)
Do konca leta 2015 družba načrtuje najmanj 6 redno zaposlenih za nedoločen čas, kar je med drugim eden od pogojev za pridobitev statusa nepridobitnega televizijskega programa posebnega pomena, ki je predviden
OK. Jaz da imam umazan gobec? Korporacija, ki ravnokar dela IPO delnic želi da jo Zakon o medijih ter pravilnik AKOS-a tretira kot NEPRIDOBITNO organizacijo? In ko slučajno ne bodo dobili tega statusa (Če prav berem, ga ne zaslužijo, saj je namen delniške družbe pridobitna dejavnost), bodo spet temne sile krive a ne? No, po drugi strani pa bo to pojedlo delniški kapital u dvi tri godine, pa bo res... nepridobitna dejavnost.

Zato pravim, da bo za vse delničarje bolje, če denar Karitasu nakažejo. Ni treba rudečemu križu, če vam ni lih. Oni na Karitasu bodo definitivno Vaš denar bolj smiselno porabili.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2556148] 14.10.15 09:26 · odgovor na: Gustl (#2556093)
Odgovori   +    6
[Gustl]
> [sreckos]
> > [rename]
> > Veze ima v toliko, kergre za posledico medijskega enoumja, ki ga sicer moramo financirati vsi imetniki elektrostevca.
> > Ki se kaze tudi v (tokratni) demonizaciji Janse.... V slogu, vse kar ima njegov predznak, je slabo....ze zaradi in zgolj zaradi njegovega imena. Ali imena stranke...ne glede na vsebino.
>
> Gustlu je enoumje všeč in prav se mu zdi, da to lopovščino vsi financiramo, tudi tisti, ki nam je enoumje zoprno. Sicer bi ga moral plačevati iz svojega žepa, če bi hotel uživati v njem.

Na, ze takoj v zacetku si zajebal, kaj sele naprej :)

Nimam TV, ne morem uzivat v tem enoumju.

Enoumja je v Podalpju toliko, da lahko uživaš brez gledanja TV.
Eno samo morje zoprnosti, v katerem se deželica utaplja oziroma se je že potopila. Najbolje, da se po prav tako zoprni in neokusni iniciativi Lajbaha priključimo Severni Koreji - skupaj bomo še močnejši...
anon-363684 sporočil: 200
[#2556149] 14.10.15 09:27 · odgovor na: anon-243516 (#2556143)
Odgovori   +    1
Ma kdo se jih boji.

TV postaje ki generirajo najbolj gledan šund v Sloveniji (ProPlus) dela z izgubo!!!!!!!
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2556160] 14.10.15 10:04 · odgovor na: anon-363684 (#2556147)
Odgovori   +    6
[Endimion1]
Vse kar je pametnega pri tem projektu za povedat je tole:

1. Medijski trg je v buli. In prihodki upadajo prav vsem, tako iz naslova naročnin kot iz naslova oglaševalskih prihodkov. VSEM. In to ni slovenski unikuum. to se dogaja povsod.

2. iz 1. izhaja da bo tudi ta medijska hiša prvenstveno kurila denar. ne generirala denar.

3. iz 1. in 2. sledi da je naložba v tak podjem nesmiselna z investicijskega stališča.

To so tri točke, ki mene, kot zaposlenega v finančni instituciji, ki dnevno poskenira cca 7000 različnih večjih in manjših podjetij, tako doma kot v tujini, pregleda njihov položaj v oziru do konkurence, njih poslovanje itd... EDINO ZANIMAJO!!!!

In ko vam, desnim nekdo reče, da se vložit denar v to dejansko ne splača, imamo pa umazan gobec? Res da se pol še mal norca delamo ampak hey.. za to so je vaš Vožd kar sam kriv. Ta sam po sebi daje material za smeh.. a pustimo to.

Zdaj pa k politiki.

Nova24TV bo neodvisni strokovni medij. Bojda.. Oh wait. Presvitli častni dr. je v brošuri izjavil da bo to zadeva ki bo dajala resnico, citiram: "kako naj demokracija deluje, če ne poznamo resnice?". Skratka, nomenklaturni mediji, kot jim pravite, ne dajejo resnice? Oziroma, še boljše, teh resnic je več? Skratka, daje mi vedet, da bo ta medij ne dajal objektivnega pogleda na katerokoli tematiko, ampak širil resnico.

Katero resnico? Skoraj vsi ustanovni delničarji te medijske hiše so tako ali drugače globoko povezani z SDS. Skoraj vsi. IN mi je zanimivo. Oni ki so najbolj zainteresirani za delovanje te medijske zgodbe (Stranka SDS), so vplačevali smešne zneske v kapital družbe (Ko poslanec ne zmore fliknit več kot ušivih 500€ za delovanje "ta prave" medijske hiše upravičeno strižem z ušesi).

V Brošuri gredo še tako perverzno daleč, da primerjajo naročnino na RTV (Ki gre tudi meni na kurac, a kaj čem. plačat jo moram tko ko vsi ostali), z nominalno ceno delnice. Pa pizda vam zelje grizla. Eno je plačilo storitve, drugo pa vplačilo kapitala. Ammm... A ko bo mesečna naročnina na članke spletnega portala 5€ mesečno, bomo pa rekli, "Ja sej smo ja že dal. Sej smo delničarji, dej primc zrihti..."

dr. Ivan Štuhec: "... Zato podpiram nov medij s poslednjim upanjem..." Lubi Bog. Kaj pa boš pol Ivan? Se s cerkvenega turna na glavo dol vrgel? Kaj bo, če tudi ta medij crkne???? Ja prav nič.

Ampak ok.. Stranka SDS je končno dočakala svojo televizijo, radio in spletni portal. Super. Zdaj bom končno lahko nehal poslušat, kako oni ne pridejo do besedo nikjer. Sej majo svojo televizijo. Dejte ne, dajte si duška... zdej res mate vse. Ne samo zelo disciplinirano strankarsko mašinerijo, ampak tudi svoje medije. Skratka, ne več o tem, kako je v Sloveniji medijsko enoumje. Od 15.102015 ko portal zalaufa, tega enoumja ni več. Jokate lahko do jutri. IOd jutri naprej.. nič več. te svete pravice (Tudi če bi to bilo res), nimate več. Toliko medijske minutaže, kot jo je imela SDS pred volitvami 2014 že zaradi zaprtega janše, ni imela nobena druga stranka.

Aua... že ko pravioš da imam jaz umazan gobec.

Prospekt pred izdajo, točka 3.8.4.3. (Način distribucije programa)
Prizadevali si bodo pridobiti status posebnega pomena (Kar omogoča brezplačno oddajanje v multiplexu a, ker mora to RTV Slovenija po Zakonu zagotavljat). Hkrati pa omogoča tudi sodelovanje na razpisih, kjer se pridobiva JAVNA SREDSTVA.

Skratka, Delniška družba, ki je povsem komercialni projekt, računa, da bo pridobila status programa posebnega pomena, s čimer bi dobila pravico, da jim komunajzerska RTVSLO omogoči oddajanje na svoji komunajzerski infrastrukturi. in hkrati računa na državni jošk.

IN touche stavek (Stran 50 v Prospetku, pod 3.8.7 - zaposleni)

>Do konca leta 2015 družba načrtuje najmanj 6 redno zaposlenih za nedoločen čas, kar je med drugim eden od pogojev za pridobitev statusa nepridobitnega televizijskega programa posebnega pomena, ki je predviden

OK. Jaz da imam umazan gobec? Korporacija, ki ravnokar dela IPO delnic želi da jo Zakon o medijih ter pravilnik AKOS-a tretira kot NEPRIDOBITNO organizacijo? In ko slučajno ne bodo dobili tega statusa (Če prav berem, ga ne zaslužijo, saj je namen delniške družbe pridobitna dejavnost), bodo spet temne sile krive a ne? No, po drugi strani pa bo to pojedlo delniški kapital u dvi tri godine, pa bo res... nepridobitna dejavnost.

Zato pravim, da bo za vse delničarje bolje, če denar Karitasu nakažejo. Ni treba rudečemu križu, če vam ni lih. Oni na Karitasu bodo definitivno Vaš denar bolj smiselno porabili.

No, no, kar ohladi se, sveto jezo si stresel na vsega krivega Janšo in SDS po splošno uporabljanem obrazcu "levih" podležev, ideja o novem mediju pa te za tistih nekaj fičnikov, ki jih bo, kdor bo hotel, vrgel v ta projekt, silno skrbi.
Ker z milijonskimi in milijardnimi vsotami, ki jih po sili in skoraj brez besed zmečemo v druge vreče brez dna, je vse v redu, in to prav zaradi medijske "resnice", pardon: "več resnic", ki jih ne rabimo, a ne?

Me zanima, kako boš recimo sprejel dokapitalizacijo državnega (=davkoplačevalskega) KADA in SODA v Savo, da jo bo en bohorič lahko še naprej uspeval, prečrpaval in izčrpaval. To gotovo ne bo zadnja takšna dokapitalizacija, ki jo bomo morali plačati davkoplačevalci.
Boš tudi tako razjarjen? Zelo dvomim, saj se boš kot pametnjakovič čuval. Po Janši in SDS pa lahko vsak pljuva - še nagrajen je lahko za to, kot smo videli na nekaterih nedavnih primerih.

Da ne govorim o dokapitalizaciji NLB, ki je požrla nepredstavljive milijarde, ki jih bomo za dobro lopovov, ki so iz banke izvlekli debela nevračljiva posojila po nikakvih oziroma mafijskih kriterijih, hočeš nočeš morali plačati vsi davkoplačevalci, še bodoče generacije - pa ni slišati nobenega pretiranega razburjanja.
Da so dobili kredite, je kriv seveda kdo drug kot Janša! Najbrž je edini krivec tudi za današnje slabo vreme... dejmo še pljunit po njem, kar tako, za hec hi, hi, hi, res je smešen tale Janša...
anon-363684 sporočil: 200
[#2556161] 14.10.15 10:07 · odgovor na: anon-363684 (#2556147)
Odgovori   +    2
IN da dodam...

Na desni strani medijskega pola imamo trenutno:

Reporter
Demokracija
Politikis

Pa še kakšnega, sam tile so glavni.

Ajpes Jolp za:

Nova obzorja (Demokracija):
Prihodki: 860 jurjev, in 2500€ dobička

Prava Smer d.o.o. (Reporter)
Prihodki 1,556 mio €, in 57 jurjev dobička

Politikis & PR d.o.o. (Politikis)
Prihodki: 27.560€ prihodkov, in 9500€ dobička.

Tale nova Janez-TV in Janez - radio, in Inaez-interneti, tole mal premeša...

A misliš, da ga bo konkurenca še tako božala? saj targetirajo ISTO ciljno skupino uporabnikov.

Notta Benne ko sem kliknil "Naroči se" pri Demokracija.si, so mi ponujali Janšatovo knjigo "Noriško kraljestvo - Beli Panter, 1. del" za đabe. Ni čudnega da ma tako naklado ta pisec :)

Za primerjavo bom dal mladino:

Prihodki: 2,675 mio €, dobička 66 jurjev. in pokrit mora še 127 jurjev bilančne izgube.

Ta prorežimski enoumni, trobilski udbovski cajteng ni na levi strani finančno nič bolj uspešen kot trije desni, celo slabši po izkazu, a kapitalsko boljši, je pa res, da proda več kot oni zgoraj skupaj.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8