Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Zadnja sprememba: anon-202494 13.10.2015 18:25
[finigospod]
Razumi kdor more. Medja iz NLB pravi, da je Kos vreden svojega denarja že zato, ker deluje preventivno in s tem preprečuje podobne izgube banke v prihodnosti.

Veste kaj. Jaz bi raje rekel tako. Kos je dobil nekakšno "plačilo" za svoje pretekle zasluge pri preganjanju korupcije (beri Janše). Potrebno je bilo najti en vzvod in kdo je primernejši kot stara dobra, državna NLB, ki svoje izgube, pa četudi so miljardne, pokriva z dokapitalizacijami državljanov.

Kos, ki je svoj čas menda preganjal korupcijo, je tako postal koruptiven. Kdo bo preiskal ta primer?
Imaš prav, a Kos je bil že koruptiven v času, ko je vodil KPK. Na račun finske televizije Yle je potoval v Helsinke, stanoval v najboljšem hotelu in nastopal na finski TV (informacije imam od mojih finskih prijateljev). Vse to so mu gotovo plačali Finci!. Kaj pa je to drugega kot korupcija?

Ljudje ne pravijo zastonj "Usran kot Kos". Meni kosi poserjejo celo vrtno utico, po tleh in tudi sedežno gernituro. Ta Kos pa je posral že celo Slovenijo, doma in v tujini.