Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.832
[usimoncic]
> [umetnik123]
> Menim, da je to še en nateg stranke SDS in njihovega vodje. Da bo pa šef programskega sveta Primc, pa to dodatno dokazuje, v kateri smeri bo vse skupaj sploh delovalo ( če bo, in kako dolgo bo ).

Lepo! Skladno s svojim mnenjem pač ne boš kupoval teh delnic. Jaz pa menim, da je RTV še en nateg sil kontinuitete. Skladno s svojimi pooblastili vsak mesec nategnejo tudi mene, čeprav si tega ne želim.
Tako je.

BDW

Naložba v delnice te medijske hiše nikakor ne more biti slabša od naložbe v delnice NKBM ali NLB.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2555766

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[0513ANITO]
> [usimoncic]
> > [umetnik123]
> > Menim, da je to še en nateg stranke SDS in njihovega vodje. Da bo pa šef programskega sveta Primc, pa to dodatno dokazuje, v kateri smeri bo vse skupaj sploh delovalo ( če bo, in kako dolgo bo ).
>
> Lepo! Skladno s svojim mnenjem pač ne boš kupoval teh delnic. Jaz pa menim, da je RTV še en nateg sil kontinuitete. Skladno s svojimi pooblastili vsak mesec nategnejo tudi mene, čeprav si tega ne želim.

Tako je.

BDW

Naložba v delnice te medijske hiše nikakor ne more biti slabša od naložbe v delnice NKBM ali NLB.
Odvisno kdaj si omenjene delnice prodal. Dolgoročno pa imajo bolj ali manj vse slovenske delnice podoben donos, tako da pričakovanja od delnice omenjene medijske hiše ne morejo biti velika (razen za tiste, ki so po naključju opazili dogajanje na svetovnih borzah v zadnjih petih letih).
Gustl sporočil: 13.629
Zadnja sprememba: Gustl 13.10.2015 07:53
[0513ANITO]

Naložba v delnice te medijske hiše nikakor ne more biti slabša od naložbe v delnice NKBM...
Seveda je lahko.

NKBM si lahko prodal hitro in z zelo mastnim dobičkom.

Teh ne boš mogel verjetno niti prodati, kaj šele z dobičkom.

Strani: 1