Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.948
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2555628] 12.10.15 15:49 · odgovor na: rub15 (#2555618)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.10.2015 15:51
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > Hja, saj imaš prav. Samo zastonjkarji na forumu verjetno nimamo pravice za pritoževanje.
>
> ... eh, glih vi se morate pritoževati, ker ste vi potencialni naročniki, ki to nočete postati zaradi čakalnice ...
Če prav razumem čakalnico se ohrani status starega uporabnika, če obdrži stari nick, ne vem, ugibam.
... eh, ne vem in niti ni pomembno ... čuj, jaz jamram samo zato, ker mi gre na jetra, da se dobra rešitev zavrže, slaba pa vzpostavi, potem pa se še trmasto vztraja pri njej, čeprav se iz aviona vidi, da je slaba ... evo, in to dela cajtng, ki ima toliko za povedat, kaj in kako bi moralo biti v gospodarstvu ...
Pravzaprav bi se moral pritoževati ti. Lahko namreč končaš nedoločljivo dolgo v njej.
... ja, saj zato pa se pritožujem ...
Pa še nekaj je pomembno. Jaz ne nameravam postati naročnik.
... čuj, če bi jaz zdaj bil Gustl, bi te strpal v čakalnico, pa da te potem vidim širit negativizem ...

P.S.: z zadnjim se samo malo hecam, čeprav je v vsakem mojem hecu nekaj resnice ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2555628

Strani: 1

rub15 sporočil: 1.344
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2555699] 12.10.15 19:54 · odgovor na: najobj (#2555628)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [rub15]
čuj, jaz jamram samo zato, ker mi gre na jetra, da se dobra rešitev zavrže, slaba pa vzpostavi, potem pa se še trmasto vztraja pri njej, čeprav se iz aviona vidi, da je slaba ... evo, in to dela cajtng, ki ima toliko za povedat, kaj in kako bi moralo biti v gospodarstvu ...
Sem se zdajle spomnil. Forum ni v naročniški ponudbi Financ. Plača se cajtng, forum je bonus, ki pa lahko je ali pa ga ni.
> Pravzaprav bi se moral pritoževati ti. Lahko namreč končaš nedoločljivo dolgo v njej.
... ja, saj zato pa se pritožujem ...
Sedaj moraš samo še najti devet sotrpinov (naročnikov) in se pritožiti.:-)
> Pa še nekaj je pomembno. Jaz ne nameravam postati naročnik.
... čuj, če bi jaz zdaj bil Gustl, bi te strpal v čakalnico, pa da te potem vidim širit negativizem ...

P.S.: z zadnjim se samo malo hecam, čeprav je v vsakem mojem hecu nekaj resnice ...
:-)

Strani: 1