Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rub15 sporočil: 1.344
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2555169] 09.10.15 17:40 · odgovor na: najobj (#2555134)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [rub15]
> Za mene visenje na tem forumu ni zaman. Izvem veliko informacij, ki jih drugje ni.
... eh, to itak ... khmm, jaz sem mislil na naš vpliv na dogajanje v svetu pa i šire ...
Ja, ja, seveda...:-) Spomnim se, kako sem pred 18imi leti (evo, letos sem postal polnoleten na forumih:-) ves navdušen uletel na USNET da sedaj pa bom(o) spreminjal(i) svet. Kakšen svetovn zajeb...:-)
> Vsak ima pač svoj sistem za prepoznavanje resnice.
... ja, ampak to nima nobene zveze s tem, kar sem pisal, ker jaz tudi ne dvomim v resničnost rezultatov, ki jih preberem na športni strani cajtnga in tole tukaj je nekaj podobnega ... khmm, ker sem s totim svojim "verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na follow the money" mislil na stvari, ki niti slučajno niso očitne, se pa dogajajo in zelo vplivajo oziroma celo odločajo o naših življenjih ...
Ne ljubi se mi čakati 50 let na odprtje arhivov. Z dovolj informacijami se lahko kar dobro ugotovi kaj je na kakšni stvari. Raje imam vsaj približno sliko o nečem kot pa Absolutno Resnico.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2555169

Strani: 1

najobj sporočil: 31.951
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2555360] 11.10.15 14:15 · odgovor na: rub15 (#2555169)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > Za mene visenje na tem forumu ni zaman. Izvem veliko informacij, ki jih drugje ni.

> ... eh, to itak ... khmm, jaz sem mislil na naš vpliv na dogajanje v svetu pa i šire ...

Ja, ja, seveda...:-) Spomnim se, kako sem pred 18imi leti (evo, letos sem postal polnoleten na forumih:-) ves navdušen uletel na USNET da sedaj pa bom(o) spreminjal(i) svet. Kakšen svetovn zajeb...:-)

> > Vsak ima pač svoj sistem za prepoznavanje resnice.

> ... ja, ampak to nima nobene zveze s tem, kar sem pisal, ker jaz tudi ne dvomim v resničnost rezultatov, ki jih preberem na športni strani cajtnga in tole tukaj je nekaj podobnega ... khmm, ker sem s totim svojim "verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na follow the money" mislil na stvari, ki niti slučajno niso očitne, se pa dogajajo in zelo vplivajo oziroma celo odločajo o naših življenjih ...

Ne ljubi se mi čakati 50 let na odprtje arhivov. Z dovolj informacijami se lahko kar dobro ugotovi kaj je na kakšni stvari. Raje imam vsaj približno sliko o nečem kot pa Absolutno Resnico.
... čuj, vse to je lepo in prav, ampak to so svetovni problemi, ki jih jaz ne morem in jih niti ne poskušam odpravit ... no, midva pa sva začela s čakalnico na totem forumu, kjer pa je tudi vse zastonj, ker me Gustl že skoraj dve leti skupaj z zdaj že 155 komadi ignorira in zato ne more prebrati, kaj pišem ... khmm, kar pa niti ni tako slabo, ker sem tako na varnem pred čakalnico, ker stalno nekaj šimfam, šimfanja pa noben nima rad ...

Strani: 1