Zasebnost
35 min
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
35 min
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500
7 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
8 ur
Najbolj brani članki danes
9 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
9 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
9 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
10 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
10 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha?
11 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
11 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
12 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
12 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
12 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030
12 ur
Pri Oplu še vedno odločeni za električni prehod 1
12 ur
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
13 ur
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
13 ur
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
13 ur
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
15 ur
(Finančna konferenca) Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 2

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.951
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2555107] 09.10.15 14:23 · odgovor na: rub15 (#2555019)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.10.2015 14:24
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> ... evo, to forum.finance.si/?m=...614&single je moje mnenje o čakalnici na forumu, kjer je seveda njihova pravica, ampak verjetno samo Financarji vedo, zakaj delajo, kot delajo ... khmm, sploh pa pri forumu nisem govoril o dobičku, ampak so o dobičku tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak govorili Financarji sami, ko so v preveliki vnemi, da bi potunkali Mencingerja, s svetovno glupostjo potunkali sami sebe, ko so napisali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike in da letalski prevoznik ni namenjen prevažanju ljudi ...

Pri dobičku Financarji eno govorijo, drugo pa delajo. Po eni strani pridigajo o dobičku, po drugi pa vzdržujejo forum.:-)

> > Ja, in zato gledamo po medijih samo srce parajoče histerične prispevke o ženskah in otrocih med migranti, katerih je samo za vzorec, strumno korakajočih mladcev pa ti aktivistični subjketivisti 'ne vidijo'. Nobeden od teh pokvek ni, na primer, problematiziral zlorabe otrok s strani migrantov, ko so jih vlekli pred vodne topove in solzilec.

> ... no, tukaj sva istega mnenja, ampak o tako očitnih stvareh jaz nisem pisal, pa verjetno tudi Boštjan Videmšek ne ...

Če prav razumem internete je Videmšek o aktivizmu pisal ravno v zvezi s to temo.

> > Ampak, ja. Imaš point. Ne upajo si. Samo potem so priznali, da so navadni pisuni. Tako nekako kot smo mi forumski klepači stihov, s to razliko, da sem jaz kurac-palac-rub15-portugalac, oni pa Ime Priimek, in da objavljajo v renomiranih medijih - zato pa dobijo plačo.
>
> ... evo, in če pomisliš, zakaj so arhivi po celem svetu zaprti še pol stoletja ali več in kaj je v arhivih napisano, kar novinarji v času dogajanja niso vedeli in so o tem poročali, kot so ali pa niso in ko vse sešteješ in odšteješ in potegneš črto, ima Boštjan Videmšek objektivno zelo prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ... khmm, pa si ti o totem levičarskem skrajnežu lahko misliš, kaj si hočeš, jebiga ...

Problem je v tem, da tudi o stvareh, ki jih poznajo ne pišejo.

Si mi pa pomagal, da sem se znebil še ene iluzije. Da so novinarji nekakšna četrta veja oblasti, pa da so nekakšni psi čuvaji in kar je še takih floskul. So navadni kruhoborci, ki se oportunistično obračajo po vetru, vse za ljubi kruhek. Za razliko od nas na forumih, ki pišemo zastonj, za svojo dušo. Nekateri pa celo plačate da lahko to počnete.

Tale forum je dokaz za to kaj lahko nastane, če se spravijo o neki zadevi pisat znalci (ne mislim sebe, sem precej tupast) z različnih zornih kotov. Bolj je kredibilen kot vsi slovenski mediji v seštevku.

EDIT: Primer 'krasote' slovenskega novinarstva, da ne bomo samo o politiki:

www.rtvslo.si/znanos...nka/375222

dbulat.blogspot.si/2...-1991.html
... čuj, poleg tega pa smo na totem forumu še bolj produktivni, ker pišemo zastonj v obeh (zastonj = zaman) pomenih te besede ... khmm, da zdaj niti ne govorim o nas, ki še plačamo, da lahko pišemo več in zato še bolj zastonj ...

P.S.: ker drugih forumov ne spremljam, nimam pojma, kaj je Videmšek kje pisal, jaz samo verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na "follow the money", ki pa se običajno razjasni dosti kasneje, če sploh kdaj ...