Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[bigl]
Zakaj so kazni v ZDA tako visoke. Zaradi zgleda ostalim, da jim kaj takšnega ne pade na pamet in ravnanje. Pri nas pa še prekršek ni. Ali je? Naj mi kdo pomaga tole razumet. Ali lahko tudi Slovenija ukrepa podobno in si malo obogati proračun? Lep dan.
Človek, nisi resen. Mi sedimo v istem čolnu s VW.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2551034

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[vrac]
> [bigl]
> Zakaj so kazni v ZDA tako visoke. Zaradi zgleda ostalim, da jim kaj takšnega ne pade na pamet in ravnanje. Pri nas pa še prekršek ni. Ali je? Naj mi kdo pomaga tole razumet. Ali lahko tudi Slovenija ukrepa podobno in si malo obogati proračun? Lep dan.

Človek, nisi resen. Mi sedimo v istem čolnu s VW.
drzi, to ze dolgo ni hec.

nemci pa se samo za glavo drzijo, kako konkretno je uspel VW naceti image nemske industrije. najprej je politika zasrala z begunci, potem pa VW s temi goljufijami - po moje je danes tezko biti ponosni nemec na tak nacin kot se pol leta nazaj.

hec tudi ni zato, ker VWju grozi se preiskava zaradi nekomunikativnosti z delnicarji - da jih EPA preiskuje so vedeli ze zelo dolgo, ocitno pa so vedeli tudi da sami goljufajo ... tako da bi ze zdavnaj morali obvestiti delnicarje da so oblaki na obzorju.

www.welt.de/wirtscha...angen.html

Se najhujsa pa je situacija za slovenske dobavitelje, ki so s svojimi tehnologijami podpirali tale "clean diesel" in v to investirali morda tudi dosti svojega razvojnega denarja. Ce so dejansko ti motorji bili glede emisij nateg, vw je pa dobaviteljem sporocal kako fino vse stima in kako so njihovi deli vgrajeni v motorje pomembni ...

si mi zdi da zna biti huda pizdarija, ce ugotovijo da nekaterih dobaviteljev enostavno ne rabijo vec, ker so itak njihovi deli bili samo za sminko not.

Strani: 1