Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[sopranos]
Za razliko od številnih tukaj, se jaz tega, da imajo Nemci sedaj hude težave ne veselim. Kajti če bodo imeli Nemci težave, bomo imeli mi katastrofo. Kajti številna naša podjetja so življenjsko odvisna od dobav Nemcem. Tako, da malo po pameti s tem nažiganjem.
Ne bomo imeli katastrofe, ker se večina VW prodaje v Ameriki proizvaja v Mehiki, nekaj pa tudi v samih ZDA.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2550993

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
[jani1974]
> [sopranos]
> Za razliko od številnih tukaj, se jaz tega, da imajo Nemci sedaj hude težave ne veselim. Kajti če bodo imeli Nemci težave, bomo imeli mi katastrofo. Kajti številna naša podjetja so življenjsko odvisna od dobav Nemcem. Tako, da malo po pameti s tem nažiganjem.

Ne bomo imeli katastrofe, ker se večina VW prodaje v Ameriki proizvaja v Mehiki, nekaj pa tudi v samih ZDA.
Ta razkritja bodo vplivala tudi na prodajo v drugih delih sveta. Tudi konkurenca ne bo počivala.
klemenstp sporočil: 2.568
[jani1974]
> [sopranos]
> Za razliko od številnih tukaj, se jaz tega, da imajo Nemci sedaj hude težave ne veselim. Kajti če bodo imeli Nemci težave, bomo imeli mi katastrofo. Kajti številna naša podjetja so življenjsko odvisna od dobav Nemcem. Tako, da malo po pameti s tem nažiganjem.

Ne bomo imeli katastrofe, ker se večina VW prodaje v Ameriki proizvaja v Mehiki, nekaj pa tudi v samih ZDA.
VW naj bi priznal, da je za to prirejanje šlo pri 11 milijonov primerkih, kar ni povezano samo s proizvodnjo v Mehiki, ampak za vse 2.0 motorje z oznako EA 189, kar pomeni seate, škode etc. Škode se ne prodajajo v ZDA. Menim, da gre za vse trge.

Strani: 1