Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
Zadnja sprememba: sopranos 22.09.2015 16:00
Za razliko od številnih tukaj, se jaz tega, da imajo Nemci sedaj hude težave ne veselim. Kajti če bodo imeli Nemci težave, bomo imeli mi katastrofo. Kajti številna naša podjetja so življenjsko odvisna od dobav Nemcem. Tako, da malo po pameti s tem nažiganjem.

Je pa res, da so si Nemci za to katastrofo krivi sami. Se vam ne zdi čudno, da so v ZDA, na Japonskem in v Koreji prišli do spoznanja, da dizli niso prihodnost in rešitev? Samo Evropa je rinila naprej z dizli.

Tudi to, da so rinili naprej s temi prirejenimi testi ni bilo pametno. Lahko bi svoj vplih izkoristili za to, da bi malo manj zaostrili okoljsko zakonodajo. Ampak da bi potem tisto tudi držalo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2550988

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[sopranos]
Za razliko od številnih tukaj, se jaz tega, da imajo Nemci sedaj hude težave ne veselim. Kajti če bodo imeli Nemci težave, bomo imeli mi katastrofo. Kajti številna naša podjetja so življenjsko odvisna od dobav Nemcem. Tako, da malo po pameti s tem nažiganjem.
Ne bomo imeli katastrofe, ker se večina VW prodaje v Ameriki proizvaja v Mehiki, nekaj pa tudi v samih ZDA.
najobj sporočil: 31.926
[sopranos]
Za razliko od številnih tukaj, se jaz tega, da imajo Nemci sedaj hude težave ne veselim. Kajti če bodo imeli Nemci težave, bomo imeli mi katastrofo. Kajti številna naša podjetja so življenjsko odvisna od dobav Nemcem. Tako, da malo po pameti s tem nažiganjem.

Je pa res, da so si Nemci za to katastrofo krivi sami. Se vam ne zdi čudno, da so v ZDA, na Japonskem in v Koreji prišli do spoznanja, da dizli niso prihodnost in rešitev? Samo Evropa je rinila naprej z dizli.

Tudi to, da so rinili naprej s temi prirejenimi testi ni bilo pametno. Lahko bi svoj vplih izkoristili za to, da bi malo manj zaostrili okoljsko zakonodajo. Ampak da bi potem tisto tudi držalo.
... čuj, da ne bo pomote, se jaz tega sranja sploh ne veselim, z veseljem pa malo podražim forumske švaboljubce, ki v Nemcih vidijo brezmadežne svetnike, vse južnjake vključno z nami Slovenci pa imajo za prevarantske lenuhe ... jebiga, današnji neoliberalni grabežljivi svet je pač svet prevar in res ne vem, zakaj bi bili Nemci izjema, sploh ker so (pri prevarah) najuspešnejši ...

P.S.: tukaj tvtotal.prosieben.de.../?id=23788 si poglej prvih nekaj minut, da ne boš mislil, da se Nemci oziroma "most powerful man in German entertainment television" ne znajo delat norca na svoj račun ...

Strani: 1