Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Baričič za Delo: Mediji me napadajo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Baričič: Mediji me napadajo
[#2546301] 06.09.15 13:40 · odgovor na: mimoidoci (#2546235)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 06.09.2015 13:45
[mimoidoci]
Mediji (razen SP Dela) in ljudje ste pa res čudni, ko takole vsevprek obtožujete naključnega človeka:

1. Dr. Baričič je vendar zgolj eden izmed tisočev, ki poznajo Zemljariča.
2. Dr. Baričič je vendar zgolj eden izmed tisočev, katere pozna tudi Zemljarič.
3. Dr. Baričič je vendar zgolj eden izmed tisočev direktorjev, katerih družbe so z UKC realizirale kakšen posel (Gea College - izpopolnjevanje managerjev v zdravstvu).
4. Žena Dr. Baričiča je vendar zgolj ena izmed tisočev solastnikov družb, katere so z UKC realizirale kakšen posel (družba BDO Svetovanje - revizija IT sistema v UKC).
5. Dr. Barišič je vendar zgolj eden izmed tisočev, ki bi lahko postali člani sveta zavoda UKC. Njemu je pač uspelo.
6. Dr. Barišič je vendar zgolj eden izmed tisočev, ki so od leta 1991 delali in živeli v Avstriji in tam plačevali zdravstveno.
7. Dr. Baričič je vendar zgolj eden izmed tisočev, ki v eni državi plačujejo zdravstveno, ker tam tudi delajo in živijo, hkrati pa so v drugi državi le skromni direktorji in člani raznih nepomembnih NS.
8. Dr. Baričič je vendar zgolj eden izmed tisočev, ki bi lahko uspešno vodili UKC.


Namesto PS - Berite SP.

Aja, edino kar so pri SP spregledali pa je, da je Dr. Baričič edini od dveh milijonov za katerega vseh 8 zgornjih navedb velja hkrati. Ampak to so pri Delu storili že tisočkrat.
... čuj, mimoidoči ... evo, če te lahko malo dopolnim, ker pač ne berem (več) Dela, kaj šele Sobotne priloge, zdi pa se mi pomembno ... alzo, točka 9. glasi, da ministrica Kolarjeva prav zaradi navedenih osmih točk brezpogojno podpira in zaupa Baričiču, da pa predsednik vlade Miro Cerar brezpogojno podpira in zaupa svoji minstrici pa itak ni treba posebej poudarjati ...

P.S.: če bi večkrat prišel mimo, ne bi bilo nič narobe, pa čeprav se vedno ne strinjam s tabo ...