Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bloombergov hipermuhasti evro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Bloombergov hipermuhasti evro
[#2545296] 02.09.15 10:07
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: najobj 02.09.2015 10:12
... In si sploh ne upam v posteljo; kdo ve, kaj vse usodnega se lahko zgodi na valutnih trgih v naslednjih nekaj minutah?! ...

... čuj, TadejK ... evo, lahko me imaš za čudaka, ampak kot sem pod tvojimi članki že neštetokrat napisal, se profit danes ne dela več s kvaliteto proizvodov, ker vsi znajo proizvajat dovolj kvalitetno, ampak se profit dela z zmanipuliranimi tečaji na svetovnih "trgih" valut, nafte, kovin in česarkoli, s čemer se v svetu danes trguje in je za kakršnokoli proizvodnjo nujno potrebno ...

P.S.: totega www.youtube.com/watc...6vi528gseA strica vedno znova limam, ker je tako lepo prostodušno povedal, če mogoče kdo ne ve ali pa je pozabil, kdo ima dovolj denarja, da v svetovni igri "pokra" premaga vse nasprotnike, pa sploh ni važno kakšne "karte" ima v resnici v svojih rokah ... aja, napisano velja in bo veljalo, dokler bodo na globaliziranem trgu dolar jemali resno in dokler drugorazredne članice evra ne bodo spoznale, kako jih z enotno valuto prvorazredni nategujejo in se bodo vrnili na svoje valute, ki jih ne moreš tako zelo manipulirat, ker jih je preveč in je različnih poslov v njih preveč ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2545296

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Bloombergov hipermuhasti evro
[#2545348] 02.09.15 12:21 · odgovor na: najobj (#2545296)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-238577 02.09.2015 12:23
[najobj]
... In si sploh ne upam v posteljo; kdo ve, kaj vse usodnega se lahko zgodi na valutnih trgih v naslednjih nekaj minutah?! ...

... čuj, TadejK ... evo, lahko me imaš za čudaka, ampak kot sem pod tvojimi članki že neštetokrat napisal, se profit danes ne dela več s kvaliteto proizvodov, ker vsi znajo proizvajat dovolj kvalitetno, ampak se profit dela z zmanipuliranimi tečaji na svetovnih "trgih" valut, nafte, kovin in česarkoli, s čemer se v svetu danes trguje in je za kakršnokoli proizvodnjo nujno potrebno ...
Na srečo to sploh ni res in je samo navadna komunajzarska propaganda, to so si izmislili Rusi, ker če bi res neki kriminalci lahko manipulirali devizne tečaje, bi pomenilo da poštenega kapitalističnega prostega trga sploh ni več;

in kakšen bi to bil kapitalizem, če bi neki komunajzarji, Židje, udbomafija, ali pa vsi ti skupaj lahko čez noč ruknili našo omiljeno valuto par procentov dol in bi mi čez noč izgubili toliko vrednosti našega prišparanega kapitala? To sploh ne bi bil več kapitalizem.

PS
Pa zakaj moram jaz trošit svoje žetone, kje je zdaj tisti Navadni amerikanski agent, ki je plačan za odkrivanje komunistične propagande??
anon-106712 sporočil: 3.698
[Glavni forum] Tema: Bloombergov hipermuhasti evro
[#2545376] 02.09.15 13:43 · odgovor na: najobj (#2545296)
Odgovori   +    1
[najobj]
... čuj, TadejK ... evo, lahko me imaš za čudaka, ampak kot sem pod tvojimi članki že neštetokrat napisal, se profit danes ne dela več s kvaliteto proizvodov, ker vsi znajo proizvajat dovolj kvalitetno, ampak se profit dela z zmanipuliranimi tečaji na svetovnih "trgih" valut, nafte, kovin in česarkoli, s čemer se v svetu danes trguje in je za kakršnokoli proizvodnjo nujno potrebno ...
P.S.: totega www.youtube.com/watc...6vi528gseA strica vedno znova limam, ker je tako lepo prostodušno povedal, če mogoče kdo ne ve ali pa je pozabil, kdo ima dovolj denarja, da v svetovni igri "pokra" premaga vse nasprotnike, pa sploh ni važno kakšne "karte" ima v resnici v svojih rokah ... aja, napisano velja in bo veljalo, dokler bodo na globaliziranem trgu dolar jemali resno in dokler drugorazredne članice evra ne bodo spoznale, kako jih z enotno valuto prvorazredni nategujejo in se bodo vrnili na svoje valute, ki jih ne moreš tako zelo manipulirat, ker jih je preveč in je različnih poslov v njih preveč ...
Sem mislil, da sem padel v zono somraka, ker skoraj do pike sem hotel napisat, pa sem šel najprej brat komentarje.
Bi se pa na tej osnovi dalo napisat lep članek, kako je nateg sveta vladar. Samo dovolj žetonov za stavo moraš imet, pa si zmagal, jebeš karte.

Strani: 1