Zasebnost
2 min
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
17 min
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
44 min
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
2 uri
Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 1
3 ure
Rzentarzewska, Erste Group: Do konca leta lahko pričakujemo tri reze obrestnih mer
3 ure
Biden močno zvišal carine na "strateške" kitajske izdelke in surovine
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Nastaja priročnik tehnologij za precizno kmetijstvo
4 ure
Bayer v prvem četrtletju odpustil 1.500 ljudi 1
4 ure
Kitajski Shein je uspešen pri prodaji poceni oblačil, borznega pristana pa kar ne najde
4 ure
Cene bencina in dizla naj bi se po novem določale na štiri tedne
4 ure
Podjetja lahko pridobijo vavčer za področje intelektualne lastnine
6 ur
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
7 ur
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
7 ur
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
7 ur
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
7 ur
Ekonomičen, a športnega videza 8
8 ur
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Vesel sem, da nas je Google prisilil v spremembo poslovnega modela
11 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 5
12 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.948
Zadnja sprememba: najobj 19.08.2015 10:35
[jani1974]
> [najobj]
> > [jani1974]
> > > [najobj]
> > >
> > > ... čuj, mene poleg zgoraj opisanega še najbolj prepriča samozavest proizvajalca, ki verjame, da je svoj bogato opremljen avto naredil tako dobro, da se ne bo kvaril 7 let ...
>
> > No vidiš, točno to želijo, da te prepriča.
> >
> > V resnici pa kvaliteta vozila nima nobene zveze z dolžino garancije, samo dovolj velik znesek za kritje stroškov popravil mora biti vračunan v ceno.
> ... ja, ampak kaj me vse to briga, če mi je avto všeč in če mi ga 7 let brezplačno popravljajo ... khmm, in ki mi ga pravzaprav ne popravljajo, ker se zaradi kvalitete itak ne kvari ...
>
> P.S.: nimam Kie Sportage, ker sem prej kupil še lepšega ...
Pravzaprav imaš prav. Mene tudi žena občasno prevara, ampak kaj me to briga, če mi je všeč in če mi kuha in pere in lika in pospravlja, pa še nič ne reče, ko grem v ku*be.
... čuj, ti imaš to doma pravzaprav v redu poštimano, ampak tvoja primerjava ni glih najbolj v redu, ker sem jaz zgoraj napisal, da mene moja "žena" ne "vara" ... no, vsaj v garancijskem roku ne ...

P.S.: če Kia ne bi bila ziher, da dobre avtomobile dela dobro, ziher ne bi riskirala tako dolge garancije, pa sploh ni važno, kako je - kot si prej napisal - garancija "sestavljena", ker je denar predrag, da bi ga brezveze predolgo trošila za brezplačna garancijska popravila, sploh ker je njen avto precej cenejši od konkurence in ga torej v njegovi ceni ni kaj dosti vkalkuliranega ...