Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-49383 sporočil: 3.465
[Glavni forum] Tema: Družba T-2 v stečaj
[#2539869] 08.08.15 17:34 · odgovor na: (#2539806)
Odgovori   +    0
[rename]
Zdaj pa ze orenk puhlice trosis.
Druzabna omrezja?
Koliko pa te stanejo druzabna omrezja? Mene nic.
Placujem pa za dostop do interneta in to neposredno providerju, T2.
Tudi storitve (?) so diskutabilne, oz. se vsak odloca, kaj bo placeval, vkljucno z narocnino na Finance.
A vendar storitev brez infrastrukture ne bi bilo mozno prodajati.
Kaj naj bi po tvojem, t2 se ponujal? Spletno trgovino od zobne paste do ajfonov? S tem se ukvarjajo drugi, trgovci vseh sort.
T2 pa je odlicen providerinfrastrukture.
Lahko se SIOL ukvarja s televizijo, novicarskih portalom itd. Gre za drzavnega monopolista, ki si to lahko privosci. Ekonomske racunice pa nimajo ne za siol.net se manj za planet tv.

Res neverjetno lahkotno kritiziras podjetje, ki je v Slovenijo prineslo najvecji tehnoloski preskok na podrocju interneta.
Zgleda, da se pogovarja drug mimo drugega.

Hotel sem povedat, da ti je včasih operater zaračunl vsak SMS, pa se je to preselilo na družbena omrežja. Pa MMS je zaračunal, pa paket ti je sestavil. Pa roaming ti je zaračunal, sto minut tako, 50 tako, od polnoči do štirih zjutraj pol centa. "V nekaj letih bomo zaračunavali samo prenos podatkov" je nedavno rekel šef Swisscoma. Včasih so si operaterji uporabnika prodajali za 500 evrov, zdaj pa kdo ve, kolk je en vreden.

Oba sva uživala v poceni in hitrem internetu pri T2. Jaz mislim, da tak poslovni model ni vzdržen, ti misliš, da je.

P.S. stečajni upravitelj bo zelo hitro ugotovil, da je dokumentacija za omrežje (vpis katastrskih številk, služnosti ... jako pomanjkljiva in neurejena)