Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Pasice, reklame

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.201
[Servis] Tema: Pasice, reklame
[#253330] 26.05.08 14:05 · odgovor na: anon-24427 (#253325)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 26.05.2008 14:25

theo je napisal(a):
tale link, ki si ga prilimal, mi pa še ni odprlo.
Skratka, verjetno je pot, da grem na net in si prenesem kakšen adblock program, najbolje plačljivega in potem poskusim...
nene... napisal sem ti ravno link do zastonjskega in dobrega programa za ta namen (pod pogojem, da uporabljas firefox).

adblock plus ima dejansko kot kaze probleme z dostopnostjo... pa poskusi njegovega oceta:

http://www.adblock.org/

khm, ali raje http://adblock.mozdev.org/

ce te resno muci preobilica oglasov v tem smislu, da ti upocasnjuje masino in s tem zajeda v druga opravila, je najbolj praktis kot masko v naslovu, ki naj se blokira, uporabiti kar *swf, torej pobije naj vse v flashu; ker ta je glavni vir bremzanja.

ce je to to, potem lahko gres tudi po tejle poti: flashblock.mozdev.org/ - sicer sam se nisem testiral, ker imam adblock plus in z njim to pokrivam

Neposredni odgovori na sporočilo št. 253330

Strani: 1

anon-24427 sporočil: 1.122
[Servis] Tema: Pasice, reklame
[#253358] 26.05.08 14:36 · odgovor na: crt (#253330)
Odgovori   +    0
v resnici sem pozabil napisat, da so se moji problemi (tokratni) začeli, ko so me nahecal, da sem si naložil yahoo messenger(za klepetanje), ki mi je potem lezel ven iz vseh špranj(in ga še zdaj ne morem izbrisat/deinštalirat v nadz. plošči) in hotel naložiti flash 4 ali 7 (za prenašanje animacij) in live stave na bwinu. Rezultat: nimam ne enega ne drugega, odblokiral sem si pa te reklame, ki me zdaj nažirajo...

vprašanje, da skrajšam: a je lahko vzrok, da nisem mogel flash playerja naložit, to, da imam le celeron 2,4G procesor/256 ram (5let star) in ne tistega najhitrejšega duo core...morda ne zadostim tehničnim zahtevam? Tudi na 24ur.com ne morem odpret večine člankov, ki so z animacijo, lahko pa gledam na you tube. Cela znanost je tole..:)

Strani: 1