Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

chef sporočil: 2.986
Zadnja sprememba: chef 23.04.2015 08:51
Polnilnici nista omenjeni, ker z avtom tja nima smisla hodit, pomoje bi se tudi kmalu kak posevečeni tam narisal in kaj težil. Sta pa označeni v mreži polnilnic, po logiki bi rekel da sta namenjeni elektroskuterjem. Ali delujeta ali ne pa ne vem, ker kot že rečeno, tam ne gre polniti avtomobila. Tudi sicer nisem vseh polnilnic omenil, ker nima smisla, sem jih pa obiskal precej več, kot piše v članku (recimo tiste pri toplarni, pri hali A,...)
Škriba je pojasnil, zakaj so e-upa in e-golfa naredili na podlagi serijskih modelov - zoe ima drugačne karoserijske dele kot clio, e-golf pa enake kot normalen golf. Če se rahlo zaletiš, je cena popravila enaka kot bi imel klasiko.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2516370

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[chef]
Polnilnici nista omenjeni, ker z avtom tja nima smisla hodit, pomoje bi se tudi kmalu kak posevečeni tam narisal in kaj težil. Sta pa označeni v mreži polnilnic, po logiki bi rekel da sta namenjeni elektroskuterjem. Ali delujeta ali ne pa ne vem, ker kot že rečeno, tam ne gre polniti avtomobila. Tudi sicer nisem vseh polnilnic omenil, ker nima smisla, sem jih pa obiskal precej več, kot piše v članku (recimo tiste pri toplarni, pri hali A,...)
Vse to je res. Res pa je, da je lepa zgodba v tem, kje stebrička stojita, da sta označena kot elektro črpalki za kolesa/skuterje s samo dvema parkirnima mestoma ampak s štirimi vtičnicami. Rekel bi, da gre za tipično zgodbo o belih slončkih politikantskih greenwashing attention whores brez realne vizije in koordinacije, za totalen poraz na relaciji Elektro Ljubljana in MOL.
Škriba je pojasnil, zakaj so e-upa in e-golfa naredili na podlagi serijskih modelov - zoe ima drugačne karoserijske dele kot clio, e-golf pa enake kot normalen golf. Če se rahlo zaletiš, je cena popravila enaka kot bi imel klasiko.
Nisem bil dovolj jasen? Ponavljam: je Škriba svoje trditve utemeljil na poznavanju dejanskih cen rezervnih delov, ali je samo glasno izvajal neko svojo zravorazumsko logiko? Meni se namreč za njegovo logiko totalno fučka, če imam Zoe, in me na servisu blatnik zanj stane toliko kot za Clio. Maloprodajna cena rezervnih delov je čisto tržna kategorija, kar Škriba zagotovo ve, saj menda ni priplaval po juhi.

Strani: 1